Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 288
Ostrzeżenia: 9/5

Chód dziecka

13 wrz 2021 - 08:24:02

Hej Mamusie, powiedzcie co myślicie czy dobrze zrobiłam.
Synek od tygodnia-dwóch chodzi. Chce wychodzić z wózka więc gdy wychodzimy chciałam mieć dla niego buty.
W mieście mamy sklep z obuwiem dziecięcym więc udałam się tam w ciemno i zaufałam sprzedawczyni. Kupiłam sandałki Emela. A wahałam się czy kupić pełne buciki "roczki". Ale pogoda się rozkręca, może by mu było w pełnych butkach za ciepło.. Ale czy sandałki wystarczą do nauki chodzenia? Czy są wystarczająco stabilne? W zasadzie są jak pełne, tylko z dziurami?

niezweryfikowana
Posty: 178
Ostrzeżenia: 6/5

Chód dziecka

28 wrz 2021 - 09:43:47

Bardzo dobrze . Marka Emel jest bardzo dobra polecam bo juz mamy 4 pare butów od nich. Buty powiny byc z elastyczna podeszwa . Ze jak weźmiesz sama to powiny sie zginac. Nalepiej żeby dziecko chodziło w domu na boso . Jeszcze zdąży sie nauczyc chodzic w butach. Córka na bosaka chodzila a jak je założyliśmy buty to miałam wrażenie ze nie potrafi chodzić

W razie czego można przejrzeć sobie jeszcze buty ortopedyczne dla dzieci na tej stronie. W sklepie jest spory wybor.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-09-29 09:09 przez elvirr.

Chód dziecka

05 paź 2021 - 15:28:35

Najlepiej jest kupić dziecku normalne płaskie buty. Znalazłem takie na https://cse.google.com.ua/url?q=https://otherlife.pl/ i mojemu dziecku było łatwo zasuwać po domu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Urlop wychowawczy i macierzyński