Obecnie rozmawiamy o:

Co po ZAWODÓWCE?

wczoraj o 14:36

blog, instagram, fbl

przedwczoraj o 22:47

Jakie dodatki?

przedwczoraj o 21:17

Dieta zupna?

przedwczoraj o 21:16

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 7/5

W jaki sposob oszczędzać

02 mar 2021 - 07:43:04

mam pytanie do osób, które mają oszczędności i cos z nimi robią. I nie o zakupy ładnych rzeczy mi chodzi Jako, że sytuacja wygląda, jak wygląda i że możliwe jest, że inflacja się rozhula, chciałabym jakoś zabezpieczyć to, co sobie uciułałam. Nie jest tego dużo (obiektywnie) , ale jednak nie chciałabym, żeby odmawianie sobie wielu rzeczy przelozylo sie na to, ze będę mogla sobie kupić waciki.
I tu pytanie do Was. Czy to dobry moment na inwestowanie? A jesli tak, to w co najlepiej? Nie chodzi mi o wielkie zyski. Wazniejsze jest dla mnie ograniczone ryzyko i nie tyle wzbogacenie sie, co brak strat. Podpowiecie, co Wy robicie, albo gdzie mozna sie douczyc?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

W jaki sposob oszczędzać

02 mar 2021 - 09:24:17

Mam znajomego, który zajmuje się finansowaniem projektów deweloperskich. Mają krótkie inwestycje z aktem notarialnym. Chyba nawet w Łodzi zaczęli budować jedno osiedle. Sama się tym interesowałam i fajnie to wygląda. Można inwestować nieduże pieniądze.

No i na pewno lepiej jest inwestować w inne waluty. Takie które są bezpieczniejsze niż polska złotówka.... Na stronie jest opisane czemu.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-23 09:10 przez mmass.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.