Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

W jaki sposob oszczędzać

02 mar 2021 - 07:43:04

mam pytanie do osób, które mają oszczędności i cos z nimi robią. I nie o zakupy ładnych rzeczy mi chodzi Jako, że sytuacja wygląda, jak wygląda i że możliwe jest, że inflacja się rozhula, chciałabym jakoś zabezpieczyć to, co sobie uciułałam. Nie jest tego dużo (obiektywnie) , ale jednak nie chciałabym, żeby odmawianie sobie wielu rzeczy przelozylo sie na to, ze będę mogla sobie kupić waciki.
I tu pytanie do Was. Czy to dobry moment na inwestowanie? A jesli tak, to w co najlepiej? Nie chodzi mi o wielkie zyski. Wazniejsze jest dla mnie ograniczone ryzyko i nie tyle wzbogacenie sie, co brak strat. Podpowiecie, co Wy robicie, albo gdzie mozna sie douczyc?

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

W jaki sposob oszczędzać

02 mar 2021 - 09:24:17

Mam znajomego, który zajmuje się finansowaniem projektów deweloperskich. Mają krótkie inwestycje z aktem notarialnym. Chyba nawet w Łodzi zaczęli budować jedno osiedle. Sama się tym interesowałam i fajnie to wygląda. Można inwestować nieduże pieniądze.

No i na pewno lepiej jest inwestować w inne waluty. Takie które są bezpieczniejsze niż polska złotówka.... Na stronie jest opisane czemu.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-23 09:10 przez mmass.

W jaki sposob oszczędzać

23 kwi 2021 - 12:53:17

Szukać promocji. Jeśli chodzi o zakupy spożywcze to warto wziąć od razu więcej, żeby zrobić sobie zapasy :)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

W jaki sposob oszczędzać

29 sie 2021 - 19:54:46

A co myślicie o takim rozwiązaniu, żeby po prostu zdecydować się na osobne konto bankowe, na którym odkłada się finanse? :) Dla mnie to swietne rozwiązanie! A można też złapać jakieś fajne promocje. Dużo ofert, z różnych banków znajdziecie tutaj: https://konto-w-banku.pl/ :) Fajne jest to, że możecie je od razu ze sobą porównać!

niezweryfikowana
Posty: 120
Ostrzeżenia: 6/5

W jaki sposob oszczędzać

31 gru 2021 - 09:09:28

Sama staram się regularnie odkładać pieniądze. Co miesiąc odkładam pewna sumę na konto oszczędnościowe. Mam ustalony przelew stały. I powiem Wam, ze praktycznie tego nie odczuwam. A ilość kasy na koncie rośnie.

Polecam porównać sobie promocje w bankach. Jest ich wiele, a wraz ze wzrostem stóp procentowych rośnie oprocentowanie lokat.

https://www.tanie-konto.pl/ranking-lokat/

Co można zobaczyć sobie na tej stronie w rankingu.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-01-12 11:45 przez dorissms.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chód dziecka