Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

Dobry psycholog

29 minut temu

Druk ścienny

37 minut temu

Nowy samochód

57 minut temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

W jaki sposob oszczędzać

02 mar 2021 - 07:43:04

mam pytanie do osób, które mają oszczędności i cos z nimi robią. I nie o zakupy ładnych rzeczy mi chodzi Jako, że sytuacja wygląda, jak wygląda i że możliwe jest, że inflacja się rozhula, chciałabym jakoś zabezpieczyć to, co sobie uciułałam. Nie jest tego dużo (obiektywnie) , ale jednak nie chciałabym, żeby odmawianie sobie wielu rzeczy przelozylo sie na to, ze będę mogla sobie kupić waciki.
I tu pytanie do Was. Czy to dobry moment na inwestowanie? A jesli tak, to w co najlepiej? Nie chodzi mi o wielkie zyski. Wazniejsze jest dla mnie ograniczone ryzyko i nie tyle wzbogacenie sie, co brak strat. Podpowiecie, co Wy robicie, albo gdzie mozna sie douczyc?

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

W jaki sposob oszczędzać

02 mar 2021 - 09:24:17

Mam znajomego, który zajmuje się finansowaniem projektów deweloperskich. Mają krótkie inwestycje z aktem notarialnym. Chyba nawet w Łodzi zaczęli budować jedno osiedle. Sama się tym interesowałam i fajnie to wygląda. Można inwestować nieduże pieniądze.

No i na pewno lepiej jest inwestować w inne waluty. Takie które są bezpieczniejsze niż polska złotówka.... Na stronie jest opisane czemu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-23 09:10 przez mmass.

W jaki sposob oszczędzać

23 kwi 2021 - 12:53:17

Szukać promocji. Jeśli chodzi o zakupy spożywcze to warto wziąć od razu więcej, żeby zrobić sobie zapasy :)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

W jaki sposob oszczędzać

29 sie 2021 - 19:54:46

A co myślicie o takim rozwiązaniu, żeby po prostu zdecydować się na osobne konto bankowe, na którym odkłada się finanse? :) Dla mnie to swietne rozwiązanie! A można też złapać jakieś fajne promocje. Dużo ofert, z różnych banków znajdziecie tutaj: https://konto-w-banku.pl/ :) Fajne jest to, że możecie je od razu ze sobą porównać!

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

W jaki sposob oszczędzać

31 gru 2021 - 09:09:28

Sama staram się regularnie odkładać pieniądze. Co miesiąc odkładam pewna sumę na konto oszczędnościowe. Mam ustalony przelew stały. I powiem Wam, ze praktycznie tego nie odczuwam. A ilość kasy na koncie rośnie.

Polecam porównać sobie promocje w bankach. Jest ich wiele, a wraz ze wzrostem stóp procentowych rośnie oprocentowanie lokat.

https://www.tanie-konto.pl/ranking-lokat/

Co można zobaczyć sobie na tej stronie w rankingu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-01-12 11:45 przez dorissms.

niezweryfikowana
Posty: 277
Ostrzeżenia: 4/5

W jaki sposob oszczędzać

31 sie 2022 - 19:19:01

Bez wątpienia jest tak, że trzeba myśleć o inwestycjach i oszczędnościach, natomiast bywają gorsze dni. I tutaj mam na myśli korzystanie z pożyczek i przez to popadanie w zadłużenie. Koniecznie trzeba szybko się z tym uporać i tu myślę, że nie najgorszym pomysłem będzie konsolidacja kredytów Łódź . Wielu skorzystało i sobie chwali więc zastanówcie się nad tym.

W jaki sposob oszczędzać

06 gru 2022 - 13:25:24

Na lokatach nadal się traci. Jeśli ma się pojęcie o jakiejś inwestycji, to lepiej w to wejść. Ale nie na zasadzie, że wykładasz pieniądze na coś, o czym nie masz zielonego pojęcia. Lepiej weź pod uwagę to - https://flyingatom.gold/strona/16-zloto-srebro-diamenty-warszawa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-12-23 08:02 przez iza-kownacka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chód dziecka