Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

12 minut temu

kosmetyki samochodowe

56 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

Wysłanie wózka dziecięcego

27 sty 2016 - 16:41:27

Witam! Mam taką sytuację, sprzedałam przez internet wózek mojej córeczki i teraz zastanawiam się w jaki sposób go zapakować, żeby uniknąć problemów z przesłaniem. Także chciałabym uniknąć jakichś dodatkowych opłat, ponieważ jest to produkt o nietypowym rozmiarze. Jeszcze do tego nawet nie wiem jak byłoby lepiej w ogóle wysłać ten wózek. Szukałam informacji w sieci, ale nie znalazłam nic wartościowego, dlatego proszę o pomoc. Będę czekać na wasze odpowiedzi.tak

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 2/5

Wysłanie wózka dziecięcego

27 sty 2016 - 19:20:08

mi się wydaję, że ten wózek najlepiej będzie wysłać kurierem. Najprawdopodobniej na stronach internetowych firm kurierskich można znaleźć przykładowy cennik za wysłanie różnych paczek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-27 19:20 przez mantonina7.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Wysłanie wózka dziecięcego

28 sty 2016 - 07:50:51

Jeżeli chodzi o pakowanie wózka, to podrzucę ci fajny artykuł, który zawiera takie ogólne porady w jaki sposób lepiej to zrobić :)
Kiedy pomagałam siostrze pakować jej wózek dziecięcy, to starałyśmy się dostosować do tych wskazówek, dzięki czemu ona nie miała żadnych problemów z wysyłką i dodatkowych opłat.
Tu masz linkajak zapakować wózek

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

Wysłanie wózka dziecięcego

28 sty 2016 - 16:49:08

Cytat
angelxx
Jeżeli chodzi o pakowanie wózka, to podrzucę ci fajny artykuł, który zawiera takie ogólne porady w jaki sposób lepiej to zrobić :)
Kiedy pomagałam siostrze pakować jej wózek dziecięcy, to starałyśmy się dostosować do tych wskazówek, dzięki czemu ona nie miała żadnych problemów z wysyłką i dodatkowych opłat.
Tu masz linkajak zapakować wózek
Bardzo ci wdzięczna za ten artykuł :) Tak jak tam jest napisano, już znalazłam karton oryginalny:)
A twoja siostra też wysyłała wózek za pośrednictwem tego portalu czy serwisu wysylajtaniej.pl? Bo sobie tak poczytałam i bardzo mi się podoba ich oferta, zwłaszcza cena wychodzi o wiele niższa, niż ja oczekiwałam ;)

Wysłanie wózka dziecięcego

28 sty 2016 - 19:19:01

Ja wysyłałąm juz dwa razy . Raz kurierem raz poczta polska.
Obie opcje moge polecic. Raz obłozyłam go kartonami i całego otasmowałam.
Drugi raz kupiłam najwieksze worki 10szt ok 18zł jak sie nie myle było to 160litrów
Bo wózek wielki z gondola nosidelko i włozyłam w 5 worków i otasmowałam.
Przesyłka poczta była tańsza ok 45zł
Natomia]ast kurier drozszy bo policzył sobie jako nieregularny kształt.
Mam nadzieje ze choc troszke pomogłam

Wysłanie wózka dziecięcego

29 sty 2016 - 09:30:34

polecam stronę wysylajtaniej.pl bardzo dużo wysyłam i to są różne gabaryty, duże i małe. Kurier jest tani, jestem zadowolona z ich usług :)

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

Wysłanie wózka dziecięcego

29 sty 2016 - 17:03:47

Cytat
monika090909
Ja wysyłałąm juz dwa razy . Raz kurierem raz poczta polska.
Obie opcje moge polecic. Raz obłozyłam go kartonami i całego otasmowałam.
Drugi raz kupiłam najwieksze worki 10szt ok 18zł jak sie nie myle było to 160litrów
Bo wózek wielki z gondola nosidelko i włozyłam w 5 worków i otasmowałam.
Przesyłka poczta była tańsza ok 45zł
Natomia]ast kurier drozszy bo policzył sobie jako nieregularny kształt.
Mam nadzieje ze choc troszke pomogłam
oczywiście,że pomogłaś :) wszystkie odpowiedzi przyjmuję :)
powiem ci, że to jeszcze trzeba umieć wymyślić takie pakowanie :) ja bym nawet o czymś takim nie pomyślała :)

Cytat
marlenka2612
polecam stronę wysylajtaniej.pl bardzo dużo wysyłam i to są różne gabaryty, duże i małe. Kurier jest tani, jestem zadowolona z ich usług :)
chyba zdecyduję się jednak na ten serwis)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-29 17:05 przez milena844.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Wysłanie wózka dziecięcego

29 sty 2016 - 23:05:32

[/quote]A twoja siostra też wysyłała wózek za pośrednictwem tego portalu czy serwisu wysylajtaniej.pl? Bo sobie tak poczytałam i bardzo mi się podoba ich oferta, zwłaszcza cena wychodzi o wiele niższa, niż ja oczekiwałam ;)[/quote]
tak-tak, ona już od dłuższego czasu korzysta z tego serwisu wysyłajtaniej, zawsze mi powtarza, że to jest najlepszy sposób na oszczędzanie czasu i pieniędzy, ponieważ ceny są bardzo atrakcyjne i kurier odbiera paczkę w domu, więc nie musisz nawet gdzieś wychodzić:)

Wysłanie wózka dziecięcego

08 lut 2016 - 16:02:27

Cytat
marlenka2612
polecam stronę wysylajtaniej.pl bardzo dużo wysyłam i to są różne gabaryty, duże i małe. Kurier jest tani, jestem zadowolona z ich usług :)
potwiredzam ja tez wózek u nich nadawałam w 2 paczkach za smieszne pieniadze

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 3/5

Wysłanie wózka dziecięcego

09 lut 2016 - 16:32:28

wózek ciezko wysłac, ciężki i wysyłka droga penwie zwykłym kurierem, o poczcie nawet nie wspominam, bo tam nawet duże gabaryty giną :D ktoś wspominał o stronach gdzie ludzie przewożą paczki, teraz mi się przypomniało, ze ja sama kiedyś przewoziłam paczkę, na jadezabiore można się ogłosić, sprawdź na tej stronie, może ktoś z Twojej okolicy będzie jechać w to miejsce to załatwisz to dużo szybciej i bezpieczniej

Wysłanie wózka dziecięcego

06 kwi 2016 - 14:56:42

mi mąż wysłał kurierem ale nadał jako 2 paczki (spacerówka i gondola) zapłacił 50 zł

Wysłanie wózka dziecięcego

10 kwi 2019 - 14:04:34

Wózek spokojnie można wysłać kurierem za 30 zł i wiadomo, że najlepiej jakby był składany. A tutaj wysyłają wózki za darmo kurierem: emaluszek.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-25 13:41 przez MaluszkowePorady.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurs dla techników