Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

PRACA DLA MAM i nie tylko

18 lis 2015 - 11:06:21

Rozpoczął się nowy nabór. Szukamy kilku osób (na terenie całej Polski) do promowania internetowego sklepu z kosmetykami i suplementami diety marki Oriflame. Praca od zaraz z możliwością dalszej współpracy na czas nieokreślony. Gwarantujemy bezpłatny system szkoleń z zakresu wiedzy kosmetycznej i wellness oraz z umiejętności zarządzania zespołem. Atrakcyjne zarobki za parę godzin pracy w tygodniu (300-500zł). Gwarantowana zniżka na produkty min. 20% oraz dodatkowe bonusy. Elastyczne godziny łatwe do pogodzenia z innymi zajęciami, pracą na etat, czy opieką nad dzieckiem. Jeśli interesuje Cie spotkanie informacyjne w tej sprawie, wyślij wiadomość i wyślę Ci więcej szczegółów.
Zgłoszenia można wysyłać do 20 listopada.



niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 5/5

PRACA DLA MAM i nie tylko

25 lut 2016 - 11:27:40

W sumie fajna opcja ;) Wiele moich koleżanek pracuje w ten sposób. Chociaż moim zdaniem praca, nawet na pół etatu załatwiona przez https://www.gppeople.pl/ jest dużo lepsza, bo przynajmniej się z domu wychodzi, a nie wszystko albo prawie wszystko zdalnie. Chociaż w sumie konsultantki też mają kontakt z klientem siłą rzeczy więc... ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Idealna zabawka? Zrób ją sama.