Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 6/5

Przyczepka do roweru dla dziecka

06 paź 2015 - 08:14:25

Czy jeździcie z takimi przyczepkami? Dużo jeżdżę rowerem i chciałabym połączyć przyjemne z pożytecznym. Szczególnie, że koło domu mamy kilku kilometrową ścieżkę rowerową.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 10/5

Przyczepka do roweru dla dziecka

06 paź 2015 - 10:16:32

Fajnie Ci :) Sama mam trochę dalej do ścieżki ale staram się jeździć z dzieckiem rowerem kiedy mogę. Kupiłam sobie przyczepkę w czerwcu, bardzo często z niej korzystałam na wakacjach. Przydatna sprawa. MOja rada to to aby nie kupować najtańszych przyczepek nieznanych firm. Spraw sobie porządną przyczepkę, najlepiej firmy Nordic Cab bo jest bezpieczna, spełnia wszystkie normy i bedziesz miała pewność, że dziecko jest w niej dopilnowane.
Możńa zamówić przez internet. Np <moderacja, spam> mają duży wybór. Nie widziałam jak do tej pory w sklepach stacjonarnych.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-16 23:35 przez moderator.

Przyczepka do roweru dla dziecka

07 paź 2015 - 12:43:38

Ja jeździłam z przyczepą,na początku kupiłam fotelik ,ale było mi strasznie niewygodnie i kupiłam przyczepę na allegro nową ,nie była jakieś niewiadomo jakiej firmy zapłaciłam za nią niecałe 400 zł i byłam bardzo zadowolona ,dziecko miało duzo miejsca ,pasy bepieczeństwa ,siatkę na owady co w moim przypadku się super sprawdzało ,bo jeżdżę głównie po lasach i osłonkę przeciw deszczową ,z tyłu miejsce nawet na zakupy ,łatwy montaż ,jak dużo jeździsz to nie bedzie ci za ciężko ,bo jednak przyczepa troche waży .Jak dla mnie to super sprawa ,teraz z moją przyczepką jeździ córeczka mojej siostry i tez sa bardzo zadowoleni :) Także ja z całym przekonaniem polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Karmiąca mama sukienka na chrzciny