Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prezent na chrzciny dla chrześniaka

01 wrz 2015 - 20:24:37

Witajcie,
mam problem odnośnie zakupu prezentu dla chrześniaka. W październiku jest chrzest a ja kompletnie nie wiem co kupic. Siostra ma już wszystko, kupe ubrań, zabawki sie wysypują, gadżety i meble.. Bizuteria odpada.. Pomocy!:)

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

prezent na chrzciny dla chrześniaka

11 wrz 2015 - 12:57:17

Wysoko postawiona popzreczka widze ;/ a może tak coś fukcjonalnego, nie wiem powiedzmy termometr - myślę, że powinien się spodobać
widziałam w sieci taki model cyfrowy NonContact od Geratherm.
mnie taki z dużym wyświetlaczem czy czujnikiem gorączki zbędny - wystarcza mi zwykły bez bajerów, ale może Twojej siostrze będzie pasował.

jak nie to, to już chyba nic nie zostaje ;/

prezent na chrzciny dla chrześniaka

11 wrz 2015 - 13:17:08

Ja bylam ostanio na chrzcinach i kupilam sliczna ramke na zdjecie typowo dla dziecko jako prezent na chrzest oraz aniołka z ceramiki aby strzegł dzieciatko i uwazam ze to byl swietny prezent bo kazdy chcialby taki dostac :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-11 13:17 przez ankak1987.

prezent na chrzciny dla chrześniaka

26 paź 2015 - 10:58:42

Ja jestem za prezentami, które będą pamiątką. Zabawki, huśtawki przejdą do lamusa i nic nie zostanie.Moja babcia i mama też zbierały różne pamiątki z dzieciństwa. Dlatego możemy dziś usiąść i powspominać.Ja na chrzest dla chłopca kupiłam skarbonkę posrebrzanego garbusa z wygrawerowaną dedykacją i ramkę na zdjęcie z tej uroczystości.Zawsze to będzie pamiątka. Poza tym dziecko będzie wiedziało od kogo ten prezent i kiedy było ochrzczone.Data chrzcin często ucieka z pamięci. Uważam, że to ma być pamiątka dla dziecka na długie lata, dlatego jestem za prezentem pamiątką.

prezent na chrzciny dla chrześniaka

26 paź 2015 - 13:58:04

Tez sadze ze powinno byc cos na pamiatke, na dlugie lata. Dla dziewczynki moze byc bizuteria zlota. ale z chlopcem jest trudniej.

Ja kupilam taki obrazek srebrny z aniolkami z grawerem (by zostalo na pamiatke na dlugie lata) no i dalam pieniadze (300 zl) bo rodzice chlopca tez uz wszystko mieli pokupowane.
Rodzice uzbierane pieniazki pozniej przeznaczyli na fotelik do samochodu taki od 1 roku zycia i krzeselko do karmienia.


Ale fajne sa takie albumy ksiazeczki gdzie jest tekst i miejsce do swoich wpisów i na zdjecia - np. pierwszy zabek, pierwsze kroki itp.

Jesli zabawki to polecam stoliczek edukacyjny lub stojak gimnastyczny interaktywny albo lezaczek bujaczek - tego typu zabawki sa dosc drogie (okolo 150-200 zl) wiec to dosc duzy wydatek dla rodzicow. Na pewno sie uciesza z takiego prezentu.

prezent na chrzciny dla chrześniaka

26 paź 2015 - 15:45:38

Ja jestem jednak za pamiątkami dla dzieci, które są w końcu bohaterami tej uroczystości chrztu.Uważam ,że to ma być pamiątka dla nich na długie lata.

prezent na chrzciny dla chrześniaka

10 lis 2015 - 09:17:14

Myślę bardzo podobnie. Dlatego ja swojemu chrześniakowi zamówiłam skarbonkę srebrną z własnym grawerem jako właśnie pamiątka. Może w przyszłości również z niej skorzysta. Skarbonka w kształcie pociągu :) Zawsze coś, a rodzice wszystko mają więc niech mały pamięta o chrzcie. Kupiłam to cudo w internecie w alechrzest.pl. czego teraz nie wymyślą, wszystko idzie znaleźć i wszystko coraz ładniejsze :)

prezent na chrzciny dla chrześniaka

10 lis 2015 - 11:41:29

Miałam ten sam problem. Chłopiec wszystko miał. Dlatego kupiłam coś innego niż wszyscy.Kupiłam posrebrzaną skarbonkę garbusa i włożyłam parę groszy. Inni też włożyli do skarbonki. może nauczy się dziecko przy okazji w przyszłości oszczędzać.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 4/5

prezent na chrzciny dla chrześniaka

18 lis 2015 - 10:38:44

ja dla mojego chrześniaka chyba kupię taki stolik interaktywny Smoby prezent na chrzest powinien być dla dziecka przydatny tak myślę i do tego znalazłam w sklepie prześliczny obrazek Anioła Stróża, na tyle zamieszczę życzenia więc będzie i coś na pamiątkę

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 2/5

prezent na chrzciny dla chrześniaka

01 gru 2015 - 14:46:00

Moja żona była chrzestną siostrzeńca. Ponoć jest taki zwyczaj, że chrzestna ubiera dziecko do chrztu. Dla mnie to trochę dziwne, ale... no dobra. ;)Siedziałem z nią cały dzień przed komputerem i wspólnie wybieraliśmy ubranka na chrzest dla chłopcówChoć wybór stroju dla malucha o mało nie doprowadził do rozwodu, to muszę obiektywnie przyznać że chłopak wyglądał rewelacyjnie.

prezent na chrzciny dla chrześniaka

29 gru 2015 - 23:05:55

Ja osobiście daję takie oto wózki, które są bardzo oryginalne i przede wszystkim przydatne :)

prezent na chrzciny dla chrześniaka

30 mar 2016 - 15:03:20

A może np. taki srebrny smoczek z grawerem? Możesz uwiecznić datę albo dedykację (jak się zmieści), a do środka później rodzice wkładają na pamiątkę pierwszy ząb mleczny, który wypadnie albo pukiel obciętych włosków przy pierwszym strzyżeniu :P na szczęście :P taki oryginalny pomysł :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przyczepka do roweru dla dziecka