Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

Catering na przyjęcie - Warszawa

26 sie 2015 - 07:58:07

Przygotowuję małe przyjęcie zwiazane z pewną rocznicą. Będzie na nim około 10-14 osób. Trochę mi sie nie chce gotować, dlatego zastanawiam się nad wynajęciem cateringu. Tylko zależy mi na wysokiej jakości dań. Gdzie takich szukać w Warszawie?

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Catering na przyjęcie - Warszawa

30 wrz 2015 - 06:47:50

Sprawdź ofertę firmy Studio Catering [moderacja - nieopłacona reklama/link]. Mają bardzo dobry catering domowy. Dbają o świeżość i jakość produktów, a także o estetykę wydawanych potraw. Wydaje mi się, że właśnie catering domowy będzie najodpowiedniejszy na takie przyjęcie rocznicowe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-13 10:24 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Catering na przyjęcie - Warszawa

12 lip 2018 - 14:13:59

Mi też nie chce się gotować na takie imprezy, dlatego przy każdej takiej okazji zamawiam catering z Bistro Wiejska. Jest smacznie i domowo, a ja nie muszę tracić czasu na gotowanie

Catering na przyjęcie - Warszawa

27 gru 2021 - 00:40:10

Korzystaliście w cateringu z tej restauracji Ogród Smaku? https://ogrod-smaku.pl/ Maja na prawdę dobre jedzenie, byłam tam na chrzcinach i plan jest od nich jedzonko do domu zamówić na urodziny 70 mamy

Catering na przyjęcie - Warszawa

23 mar 2022 - 11:25:58

Smaczne jedzenie jest dostępne w restauracji U Wieniawy, jeśli będziecie w Warszawie, to powinniście do nich zajrzeć, miejsce ciekawe i klimatyczne. Co do jedzenia, to jest obłędne, jestem zachwycona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent na chrzciny dla chrześniaka