Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

55 minut temu

szkoła nauki jazdy

56 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

20 mar 2015 - 10:15:03

Cytat
KotkaFraszka
Aha,zapomniałam o jednej rzeczy! Jak ognia wystrzegaj się ciuszków z 5.10.15! Najgorszy szajs ever:/ Rzadko który ciuszek ma 100% bawełny,wszystkie mają sporą domieszkę poliestru,szybko się mechacą i zbiegają w praniu. Tandeta,tandeta,tandeta. Nawet na wyprzedaży nic bym od nich nie kupiła:/

Zależy co. Ja swojemu synkowi często zamawiam i niektóre rzeczy są na prawdę dobre. Fakt, niektóre się mechacą, np spodnie dresowe. Ale bluzeczki po kilkunastu praniach są cały czas ok. Z kurtek też jestem zadowolona. Wszystko zależy od modelu i danej kolekcji.

A jeśli chodzi jeszcze o ciuszki to mariquita też ma fajne. Ja osobiście nie kupowałam, ale widzę po ubraniach które dostał mój syn po starszym kuzynie. Są jak nowe.

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

20 mar 2015 - 20:05:58

Smyk ma bardzo fajne ubranka i dobre gatunkowo. Bluzeczki, koszulki na przecenie można kupić po 20 zł. Nie rozciągają się i nic się z nimi nie dzieje. Nie lubię ubranek z Pepco, bo po praniu to istne szmaty niestety.

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

21 mar 2015 - 11:52:43

ja polecam ubranka z F&F , mają cudne i dobre jakościowo ciuszki;)
polecam równiez ubranka z pepco- nigdy się nie zawiodłam;)

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

21 mar 2015 - 15:58:11

Dla mnie Pepco to największy szajs wśród dziecięcych ciuchów. Z każdym kupionym u nich ciuszkiem było coś nie tak, bodziaki się kurczą w 40st, to samo z koszulkami, dresy wyciągają na kolanach, skarpetki rozciągają w praniu. A wychodzące nitki to norma. Właściwie tylko cena jest kusząca.

Lidl ma za to całkiem niezłe ubranka, tylko raz spodenki na szerokiej gumie mi się rozeszły, Tesco na wyprzedażach.

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

21 mar 2015 - 16:22:41

Cytat
kkoolloo91
Cytat
KotkaFraszka
Aha,zapomniałam o jednej rzeczy! Jak ognia wystrzegaj się ciuszków z 5.10.15! Najgorszy szajs ever:/ Rzadko który ciuszek ma 100% bawełny,wszystkie mają sporą domieszkę poliestru,szybko się mechacą i zbiegają w praniu. Tandeta,tandeta,tandeta. Nawet na wyprzedaży nic bym od nich nie kupiła:/

Zależy co. Ja swojemu synkowi często zamawiam i niektóre rzeczy są na prawdę dobre. Fakt, niektóre się mechacą, np spodnie dresowe. Ale bluzeczki po kilkunastu praniach są cały czas ok. Z kurtek też jestem zadowolona. Wszystko zależy od modelu i danej kolekcji.

A jeśli chodzi jeszcze o ciuszki to mariquita też ma fajne. Ja osobiście nie kupowałam, ale widzę po ubraniach które dostał mój syn po starszym kuzynie. Są jak nowe.
Ja głównie w 5 10 15 kupuję na wyprzedażach kurtki i płaszcze. Są dobrze uszyte, wiele wytrzymują. Jeśli chodzi o ubrania to niestety potwierdzam mają słabą jakość. Ostatnio kupiłam legginsy większość brokatu odpadła, mocno zmechacone, wyglądają jakby były używane kilka lat a nie kilka razy :/

Polecam H&M, Next, F&F, Lupilu i jak już pisałam 5 10 15, ale tylko kurtki ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-21 16:25 przez Shaanxi.

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

22 mar 2015 - 12:52:59

Ja z czystym sumieniem mogę polecić ubranka szczególnie z:
H&M- większość bardzo dobra gatunkowo,na wyprzedażach są do kupienia ubranka naprawdę nieraz w naprawdę śmiesznych cenach:)
C&A- kupuję tam głównie bluzeczki i skarpetki,polecam
F&F- kupuje z reguły na wyprzedażach,gdyż nie raz ceny są dość duże, jakość wg mnie b.dobra, dość dużo ubrań tam kupuję i nigdy się nie zawiodłam
5.10.15 - kupuję tam przeważnie kurtki i jestem z nich zadowolona
Smyk - ubranka ładne, ale z jakością różnie...ale mamy kilka ubranek i nie narzekam jakoś strasznie
Lidl- szczególnie bluzeczki są fajne np. w 3-paku,piżamki, buty również tam kupiłam synkowi,takie świecące adidasy i się sprawdziły u nas
Pepco- trzeba sprawdzać ma metce skład,ale trafiają się fajne rzeczy nieraz, np. marynareczka dla córci,która mimo że prana kilkakrotnie nadal super wygląda



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-22 12:53 przez Dziubek898.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

14 kwi 2015 - 23:05:02

Ja ostatnio polubiłam kupowanie na necie. Nie koniecznie na allegro, tylko na jakiś mniejszych stronkach. Kupiłam na przykład super rajstopki na takiej stronce ancymonki,pl. Nie drogie, a bardzo dobre jakościowo...

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

15 kwi 2015 - 15:58:07

lupilu bardzo dobre, żadna rzecz mi sie nie pomechliłanie rozciągnęła. Warto kupować w przecenach w H&M, C&A. Nawte większe ubranka. Ja sporo kupuje też w lumpeksach george, next, H&M:)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

14 maj 2015 - 15:42:29

Ja bardzo lubię kupować rzeczy dla dzieci w Pepco. Ceny są niskie więc nawet jak ubranka się zniszczą to nie jest aż tak bardzo żal :) jakość tych ubranek też jest zadowalająca. W Lidlu też czasem mają ciekawe wzory i przystępne ceny :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie jest wasze ulubione wino?