Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

12 mar 2015 - 15:06:43

Mamuśki, jestem mamą od niedawna i dopiero wchodzę w ten świat dziecięcych fatałaszków. Czy mogłybyście polecić marki dla dzieci, które są dobre jakościowo a jednocześnie tanie?
Odkryłam lupilu - czyli ciuszki z lidla i jestem w miarę zadowolona. Tak samo ubranka z tesco, ale z przecen - tak są czasem drogie. Buty z ccc. Co jeszcze? gdzie warto zajrzeć?

i jak z butami z lidla?


(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-12 15:42 przez roksolana83.

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

12 mar 2015 - 15:48:42

C&A ma niedrogie,a stylowe rzeczy:) I naprawdę dobre jakościowo. Zapisz się do ich newslettera,bo często urządzają fajne promocje i przeceny,nawet -70% :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-12 15:49 przez KotkaFraszka.

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

12 mar 2015 - 16:20:44

Na stronie Smyka też mają często promocje:), inaczej ceny kosmiczne.
Polecam ich ubranka cool club:) Teraz aktualnie mają 2 promocje -70%

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

12 mar 2015 - 17:38:56

ja nie polecam ubrań ze smyka jeżeli chodzi o jakość. Polecam natomiast C&A-ciuszki dobrej jakości, ładne i maja fajne wyprzedaże. Jeżeli chodzi o Tesco to też się zgadzam. Ja też lubie H&M-wyprzedaże są mega ale sa też fajne ciuszki w promocji Kupujesz 3 płacisz za dwie-bodziaki w tej serii sa bardzo fajne i wytrzymałe. Maja tez super ciuszki w niskich cenach zawsze w takiej kolekcji podstawowej np. body za 23, bluzki za 19,90, bluzy spodnie za 39,90-ja zawsze na nie poluje i sa super zarówno jeżeli chodzi o wygląd jak i jakość.

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

12 mar 2015 - 17:59:51

Reserved też nigdy mnie nie rozczarował:) Więc mogę polecić:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-12 18:01 przez KotkaFraszka.

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

12 mar 2015 - 18:27:48

Buciki z lidla bardzo lubię:) kozaki zwłaszcza, kaloszki miałam balerinki ,tenisówki, adidaski i wszystkie super:) Lubie tez buciki z bartka:) Ubranka H&M tesco w lidlu lubie bluzeczki:) Pepco tanie ciuszki ładne ma tez:)!!

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

12 mar 2015 - 18:59:31

Cytat
anna178
ja nie polecam ubrań ze smyka jeżeli chodzi o jakość.

ja mam kilka par bodziaków firmy cool club i są świetnej jakości, ale inne to nie wiem.

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

12 mar 2015 - 19:23:55

o Lidlu zapomniałam-super ciuszki ale schodzą na pniu, raniutko trzeba iść, przynajmniej u mnie. W Pepco fajne koszulki ale trzeba sprawdzać skład materiału, z Reserved polecam bodziaki i koszulki ale te tanie bo te droższe jak kupowałam np. Star wars czy z innymi bohaterami za 40 zł np. to po jednym praniu straciły fason.Kurtki maja np. ciekawe w dobrych cenach. Z reserved lubie też buciki np. trampki maja fajne.

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

12 mar 2015 - 19:54:16

Pepco i H&M dla noworodków, bodziaki z H&M nie mają w sobie równych, i mimo, że kosztują po 20 zł za sztukę to są warte ceny, pilnuj wyprzedaży, podobnie z Reserved - też super ciuszki - bluzki, spodenki - ja poluje na przeceny, w C&A kupuję majtki, a teraz, gdy córcia ma już 4 lata to rządzą u nas leginsy - tylko w pepco, po 10 zł, a jakość taka sama jak z innych firm po 30-40zł, no i ciuchy z biedronki i lidla - pidżamki, bluzeczki, leginsy - ze wszystkiego jestem zadowolona , no i kupuję też czasem na allegro ciuchy z angielskich firm.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

12 mar 2015 - 20:00:26

Cytat
majcia373
Cytat
anna178
ja nie polecam ubrań ze smyka jeżeli chodzi o jakość.

ja mam kilka par bodziaków firmy cool club i są świetnej jakości, ale inne to nie wiem.
no ja właśnie też mam bodziaki i bluzeczki z cool club. I legginsy - wszystko z nimi ok. Kupione na promocjach, bo normalnie jest drogo

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

12 mar 2015 - 20:37:02

C&A, H&M i reserved. Nic się po praniu nie mechaci. Z Tesco też są dobre ale zależy jak się trafi.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

13 mar 2015 - 08:11:26

Cytat
kkoolloo91
C&A, H&M i reserved. Nic się po praniu nie mechaci. Z Tesco też są dobre ale zależy jak się trafi.
ja lubię z F&F. Mają tam też disney i inne "firmówki", ale z disneya rozmiarówka jest dziwna i w praniu czasem się niszczą, mimo że piorę w 30 stopniach

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

13 mar 2015 - 10:20:56

Tak, F&F są fajne, też je kupuje, zazwyczaj w promocji;) kiedyś kupiłam 5-pak bodziaków za 11zł, nie dosyć że były fajne gatunkowo to córka nosiła je prawie rok, nie wiem jak to możliwe ale rosły z nią chyba:D


Rozmiarówka to całkiem inny temat, powiedzcie mi dlaczego prawie każda firma ma inną rozmiarówkę? powinny być jakieś wytyczne że 86 to ma tyle i tyle cm i szer i koniec a nie ja kupuję 86 bo takie nosi, a okazuje się że mała będzie nosiła je za 1,5 roku bo są 5cm za długie...
Jak kupuje na siebie np M to biorę w ciemno bo nie ma aż takich różnic, wiec co jest z tymi dziecięcymi? hmmm???

Nie raz tak miałam i teraz na zakupy chodzę z centymetrem i mierzę jej wszystko....

tez tak macie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-14 22:01 przez majcia373.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

20 mar 2015 - 00:49:45

Ja w sumie z ciuszkami w ogole nie mam problemu, bo mase dostałam po dzieciach starszej siostry i po koleżankach :P sama kupilam mojemu maluchowi moze ze dwie pary śpiochów...

tanie a dobre ciuszki dla maluchów

20 mar 2015 - 09:33:23

Aha,zapomniałam o jednej rzeczy! Jak ognia wystrzegaj się ciuszków z 5.10.15! Najgorszy szajs ever:/ Rzadko który ciuszek ma 100% bawełny,wszystkie mają sporą domieszkę poliestru,szybko się mechacą i zbiegają w praniu. Tandeta,tandeta,tandeta. Nawet na wyprzedaży nic bym od nich nie kupiła:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-20 09:33 przez KotkaFraszka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie jest wasze ulubione wino?