Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca w inne miejscowości

07 sty 2015 - 17:04:49

Dziewczyny może wy mi pomożecie :( w kwietniu wracam do pracy po rocznym urlopie macierzyńskim byłam już na rozmowie z przełożonym i ogólnie nie powiedział że nie przyjmie mnie z powrotem w sumie teoretycznie musi ale nie musi mnie trzymać ale nie do końca w tym rzecz a mianowicie moja firma ma siedzibę w moim mieście natomiast nasze oddziały(nasi pracownicy) są w innych miastach oddalonych ode mnie nawet o 50 km do których codziennie trzeba dojeżdżać i tutaj pojawia się moje pytanie czy może mnie tam "oddelegować" do pracy przy czym dotychczas pracowałam w siedzibie firmy zajmowałam się "nadzorowaniem i prowadzeniem ewidencji zatrudnienia" u siebie w mieście. Wiem że nie które z dziewczyn dojeżdżają do innych miast boje się że żeby "zmusić mnie " do zwolnienia się samej właśnie tak postąpi

Praca w inne miejscowości

13 sty 2021 - 23:09:22

Duża ilość kobiet stawia na swój rozwój poprzez pracę umożliwiającą wykonywanie obowiązków w elastycznych godzinach, zarówno pracując na etacie bądź będąc dla siebie własnym szefem. Na stronie http://okiemkobiety.pl/praca/kobieta-pracownik-i-elastyczny-czas-pracy-jakie-daje-jej-korzysci/ możecie poczytać więcej na ten temat i dowiedzieć się jakie zalety ma takie rozwiązanie. Być może natchnie was to do zmian w swoim życiu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyjątkowe walentynki