Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 2/5

jeżeli masz beżowe kolory ścian to bym ozywiła sofe wasnie jaimis poduszkami , przede wsyztskim zastanwoiłabym się jaką masz lampę , moze warto zainestować jakąś fajną ciemną .czarną lampę wiszącą , taką bardziej w klimacie industrialnym a do tego kupić gniazdka w kolorze antracytowym, są takowe z ospela ,świetnie się trzymają i nie odskakują .

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 4/5

tu masz króciutki poradnik jak ożywić salon https://www.leroymerlin.pl/dekoracje/pomysly-na-proste-i-szybkie-odswiezenie-wnetrza,e4194,l2725.html Może znajdziesz inspiracje dla siebie. Jeśli meble w salonie są w jednym kolorze to salon można odświeżyć dodając trochę kolorów lub wzorów. Może kolorowe zasłony w oknach, różnobarwne poduszki na kanapie. Trochę większą inwestycją jest zmiana obicia kanapy lub krzeseł, lub zakup takich sukienek na krzesła w odważnym kolorze

Czasami wymiana osłonek w doniczkach czy zakup świeczek już pomaga. Jest tysiące pomysłów na nową aranżacje salonu

Pomyśl o jakimś ładnym nowoczesnym i dekoracyjnym oświetleniu. Ja przymierzam się do zakupu żarówek dekoracyjnych, które wystarczy zamontować na zawieszeniu/oprawie.

https://ardant.pl/blog/zarowki-dekoracyjne-nowy-wymiar-swiatla/
Tych żarówek jest sporo i nie są drogie w porównaniu ze zwykłymi lampami.

Same zawieszki nie kosztują zbyt wiele bo znaleźć można już po 10 zł w marketach budowlanych. To kawałek kabla z możliwością wkręcenia żarówki. Jak dla mnie super efekt.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-31 12:02 przez Barbavka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Śmierć dziecka a kolejna ciąża