Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

36 minut temu

sprawdzony stomatolog

39 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny szukam ciekawej inspiracji, jak ożywić beżowy salon, gdzie są białe meble. Mój budżet to około 400- 500 zł. Teraz salon jest mdły i nudny. Dzięki za rady.

-drewniane rolety
-zasłony w zdecydowanym kolorze (brąz, czerwień, grafit)
-fototapeta. Na całą ścianę. Widzę u Ciebie taki wzór tylko, że w czerni klik
- kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty

Postaw na turkusowe i karmelowe dodatki,gdzieniegdzie rzuć coś granatowego. Dużo uroku dodają odpowiednio dobrane dekoracyjne poszewki na poduszki,a nie są drogie. Uroku i przy okazji ładnego zapachu dodają świece zapachowe,a są dostępne w naprawdę świetnych kolorach. Możesz też pobawić się światłem,wybrać jakąś ciekawą lampę z Ikei,a do niej żarówkę świecącą ciepłą bielą,pokój od razu będzie bardziej przytulny.
Możesz też pobawić się kolorem na jednej ścianie i wybrać coś w w/w zaproponowanych przeze mnie kolorach. Ściany można też rewelacyjnie ozdobić wieszając na nie ramki na zdjęcia z pięknymi kolorowymi fotografiami.
Szkoda,że nie wrzuciłaś zdjęcia pokoju,łatwiej byłoby mi Ci coś podpowiedzieć:) A trochę się na tym znam;)
Pozdrawiam i podsyłam pomysły na dodatki



niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 3/5

Nie jest to mały budżet. Może ładnie prezentowałaby się na ścianie oryginalna fototapeta? Czasami potrafi ożywić wnętrze lepiej niż jakiekolwiek dodatki.
Z beżem ładnie komponowałby się ta plaża - pomieszczenie od razu nabierze wesołego wakacyjnego klimatu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-01 20:30 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

o, taka fototapeta to fajny pomysł, popieram :)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Też mi się podoba ta fototapeta.jednak mój pomysł dla ożywienia salonu to raczej odpowiednie oświetlenie sufitowe, podłogowe i kinkiety. Może na http://swiatelko.com.pl/oswietlenie,oswietlenie-salon

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Dodatki w kolorze brązu nadałyby trochę życia w takim biało-beżowym pomieszczeniu. Można też dla kontrastu dać trochę granatu.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Przede wszystkim warto kupić nowy zestaw mebli. Obecnie jest dużo sklepów internetowych, w których można kupić ciekawe zestawy. Przy wyborze mebli warto kierować się ich kolorem, żeby pasowały do reszty wnętrza.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-01 20:31 przez moderator.

Zakup kontrastowych dodatków. Chyba, że rzeczywiście chcesz zainwestować więcej, to nowe meble ;) Albo przemaluj pokój :D

Mnie ostatnio rzuciły się w oczy meble modułowe z BRW, o których mówili w "Pytaniu na śniadanie". Świetny pomysł do salonu! Raz kupujesz i możesz zmieniać wystruj do woli. Niby nie planowałam zmiany, ale temat jest dla mnie mega interesujący. Ktoś już widział je na żywo?

Czy czasem nie masz na myśli kolekcji Possi Light? Widziałam reklamę w tv. Prezentują się super, a w dodatku możliwość różnych aranżacji daje szerokie pole do popisu. :) Meble modułowe zapewne stworzone zostały z myślą o kobietach :D

@KarlaK8 Tak, właśnie o nie chodzi. :) Idea mebli modułowych faktycznie jest świetna, bo raz kupujesz, a później możesz dowolnie bawić się w przearanżowanie. Muszę tylko zobaczyć je na żywo w salonie, bo nie wiem jak tam z ceną wymiarami itd. Niemniej sam wygląd zachęca :)

@Benialina - i jak tam? Byłaś zobaczyć te meble? A może już kupiłaś? Ja szukam relacji z pierwszej ręki, bo na reklamy patrzę z przymrużeniem oka. ;)

@Karlak8 tak tak, mam już u siebie kilka modułów. Kupiłam "zestaw" na jedną ścianę. Mam szafkę pod telewizor, cztery pojedyncze moduły i jedną żyrafkę, którą traktuję jako regał na płyty DVD/Blu Ray (mam tego mnóstwo!). Bardzo fajnie i starannie wykonane, dobra cena. Polecam. :)

@Benialina - no i fajno, dzięki za opinię. :) Zatem coś czuję, że w najbliższym czasie odwiedze salon BRW, żeby ocenić na własne oczy, jak wyglądają Possi Light.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić pierniczki świąteczne:)