Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

X-lander

04 sie 2014 - 13:37:36

miała może któraś z was taki wózek ? Byłyście zadowolone zastanawiam się nad licytacją niby drogi nie jest.\ ale niechciałabym wywalać kasy w błoto

X-lander

04 sie 2014 - 15:02:30

Ja nie mialam. Ale jestem po rajdzie po salonach z wozkami i x-landera nie polecaja, czesci do nich sa robione w Chinach i wozki sa awaryjne. Trafilam na super eksperta w jednym salonie, tez mial x-landery i pokazywal tez inne wozki-faktycznie testowalam i niektore firmy robia wygodniejsze, latwiej nimi bujac i sa lzejsze. Kupujac uzywany gdzie nie ma gwarancji lepiej chyba postawc na cos pewniejszego. Ja szukam Tako (ale nie te najnowsze modele, bo maja wade fabryczna) np. Laret a najchetniej z firmy Riko. Obie W PELNI Polskie firmy.

X-lander

04 sie 2014 - 15:58:41

a ja użytkuje xlandera ale bliżniaczego i jest super lekko się prowadzi i jest bardzo zrotny duży plus to pompowane koła; ja mogę szczerze go polecić bo już kilka wózków przetestowałam:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

X-lander

04 sie 2014 - 17:31:07

Ja miałam ten model, z tym że inny kolor. Osobiście byłam zadowolona. No cóż Quinny to nie jest, ale tez różnica w cenie jest, więc wiadomo :)
Do bardzo cięzkich nie należy. Mieszkam w bloku i nie było dla mnie problemem wnosić go do góry. Dobrze się prowadzi pod naszych "polskich chodnikach", po leśnych dróżkach również. Jedyne co mnie w nim wkurzało, to że regulacja siedziska w spacerówce była za pomocą pasków i nie dało się całkiem pionowo ułożyć oparcia, a czasami była taka potrzeba.
Ale generalnie za tą cenę to bardzo dobry wózek :)

X-lander

04 sie 2014 - 23:43:53

ja mam x-landera i z całą odpowiedzialnością polecam jest to wózek niezniszczalny, zwrotny, fajnie się prowadzi po każdym terenie (mieszkam w górach),lekki, wygodny zarówno dla mamy jak i dziecka, fajnie, normalnie wygląda (np.qinny są jak dla mnie kosmiczne trochę). Polecam.;)

X-lander

26 sie 2014 - 10:48:58

Znajoma ma taki wózek tyle, że w innym kolorze. Wozi w nim już drugie dziecko i jest zadowolona. Jest to z pewnością lepszy model od x-mowa, którego posiadam ja. X-move nie posiada ani grama amortyzacji, jako spacerówka dla rocznego dziecka i wzwyż jest super ale w gondoli noworodka bym nie woziła.

niezweryfikowana
Posty: 98
Ostrzeżenia: 1/5

X-lander

26 sie 2014 - 17:00:06

Ja mialam najpierw xlandera x i bylam super zacowolona pozniej zmienila na xmove jest niezastapiony

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samodzielni rodzice grupa wsparcia