Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sposoby zaradnej mamy - zrób to sama

07 cze 2014 - 17:40:55

Podręczne pacynki - koniec ze zniecierpliwionym dziećmi w kolejce do lekarza, a nawet sposób na korki w komunikacji:)

a teraz króciutko jak powstał pomysł: moja znajoma która została po raz kolejny mamą poprosiła mnie o stworzenie "zabawki awaryjnej", którą będzie mogła nosić w torebce i wyciągać w nagłych wypadkach i tak oto powstały kukiełki na jedne palec, które nie zajmują więcej miejsca niż opakowanie chusteczek

dodatkowo, wykonanie pacynek nie jest trudne, można je zrobić z materiału albo papieru

miałam przyjemność wykonywać księżniczki z disneya, Muminki i postacie z Czerwonego Kapturka (prezentowane niżej).


sposoby zaradnej mamy - zrób to sama

07 cze 2014 - 22:17:59

są swietne!!!

sposoby zaradnej mamy - zrób to sama

07 cze 2014 - 22:57:13

Superanckie są, niesstety przy tak ciężkim przypadku kompletnego beztalencia jakim ja jestem nic z tego ;)

sposoby zaradnej mamy - zrób to sama

07 cze 2014 - 23:32:02

Cytat
monika_psujek
Superanckie są, niesstety przy tak ciężkim przypadku kompletnego beztalencia jakim ja jestem nic z tego ;)
W Tesco są takie gotowe, starczy zszyć, nawet dziurki na igłę są ;)

sposoby zaradnej mamy - zrób to sama

08 cze 2014 - 08:36:21

W IKEA takie pacynki na palec są już do kupienia od kilku lat, ale takie szyte filcowe bardziej oryginalne i z charakterem ;)



sposoby zaradnej mamy - zrób to sama

08 cze 2014 - 21:23:44

u nas kiedyś rewelacyjne sprawdziło się takie "coś", oczywiście w wersji polowej z kartki z notesu, przypomniało mi się to z dzieciństwa jak to było w formie gry :)
jechaliśmy wtedy metrem z dziećmi i starszej córce definitywnie się nudziło, więc wygrzebałam z torebki kawałek papieru , długopisem narysowałam oczka i buźkę i i w minutę powstał "cudzwierzak" który zabawiał moją córkę, i nie ukrywam ze ludzie siedzący obok tez mieli z czego się pośmiać
zdjęcie takie podglądowe żeby przypomnieć jaką to ma formę,bo teraz to już nawet z żabki robią, a ja pamiętam to z dzieciństwa z katrki z zeszytu w kratkę



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

RATUNKU!!! plamy z baniek mydlanych !!!