Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

forma po ciaży

03 cze 2014 - 20:59:31

Witam wszystkie mamusie! Polecam fanpage o powrocie do dawnej sylwetki. Przysyłajcie swoje metamorfozy, historie i porady jak odzyskać dawną figurę. Pozdrawiam!

https://www.facebook.com/sexymamuski

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

forma po ciaży

07 lis 2014 - 09:35:16

Szczerze powiem, że u mnie zaczęło się od zakupów :) zamówiłam sobie strój do biegania coś jak http://wyspaokazji.pl/pl/c/Bieganie/136 i to była moja motywacja , żeby w końcu wziąć się za siebie :) i działa do tej pory tylko teraz na zimę zaczną chyba znów moją historię z siłownią

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

forma po ciaży

13 lis 2014 - 09:50:53

Ja szybko doszłam do siebie, w ciąży praktycznie nie przytyłam :)

forma po ciaży

21 gru 2014 - 12:19:59

ja jestem po dwójce dzieci ( i przy tym narazie zostane;)). Do wagi sprzed ciazy ciezko bylo mi dojsc....ale teraz jest juz coraz lepiej. zapisalam sie na zumbe ;) ktora daje mnostwo energii a przy tym spala zbedny tluszczyk ;) a w wolnych chwilach - kedy maz zajmuje sie dzieciakiam, ja ide biegac. efekty sa:)

forma po ciaży

21 gru 2014 - 19:14:22

Przed porodem 65 kg . do porodu 80 kg :(
Rok po porodzie 49 kg :D zasługa synka , niezły ssak z niego :)
Teraz 6,5 roku po porodzie 56 kg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-21 19:15 przez Frida_a.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

forma po ciaży

04 lut 2015 - 13:40:56

po porodzie mialam dodatkowe ponad 20 kg. Zrzucilam w ciagu roku. Teraz waze swoje 46 i wreszcie czuje sie jak czlowiek. Moge szybko chodzic, biegac po schodach, nie mam zadyszki... nadwaga jest straszna. Nigdy nie zrozumiem osob, ktore maja nadwage i nic z tym nie ro ia. Cwiczenia: wypady, przysiady, od niedawna brzuszki. Wszystko z udzialem malej. Nieregularnie, bo kto by mial sile na cwiczenia po 2 godzinach snu. Obecnie jestem na etapie zwalczania celulitu na pupsku

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

forma po ciaży

14 maj 2015 - 15:38:44

Ja co prawda po porodzie ważę sporo mniej niż przed, ale chciałabym jakoś ulepszyć swoją sylwetkę :) Na fanpage na pewno zajrzę, a póki co wykonuję w domu ćwiczenia dla początkujących więc pierwsze koty za płoty :)

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

forma po ciaży

10 cze 2015 - 07:31:57

Ja po ciąży normalnie pracowałam jako kosmetyczka. W zasadzie 2 tygodnie tylko nic nie robiłam. Później już normalnie przychodziły do mnie klientki - dziecko i tak prawie cały czas spało.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

forma po ciaży

18 lut 2016 - 10:09:00

Przez całą ciąże stosowałam się do tych porad ale nie był to jakieś mega ćwiczenia tylko trochę dla zdrowia mojego i dziecka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sen psa