Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

młode samotne mamusie:)

30 kwi 2014 - 16:25:18

hej dziewczyny jak napisałam w wątku czy są tu jakies młode dziewczyny które same wychowują dziecko jesli tak to jak sobie radzicie? z czego sie utrzymujecie tylko z alimentów czy korzystacie z jakis zapomog a moze pracujecie albo pomaga wam ktos z bliskich? uczycie sie? i z kim mieszkacie same z dzieckiem czy z rodzicami pytam bo tez jestem samotną mamą , zajmuje sie narazie małą koncze liceum 3 klase teraz obecnie czekam na swiadectwo i rozgladam sie za pracą z czym cięzko bo nie mam zadnego doswiadczenia dlatego chce robic jakies kursy mysle tez o stazu i chce nadal sie uczyc w kierunku kosmetycznym:)no i czekam na rozprawe bo zlozylam pozew o ustalenie ojcostwa i alimenty. a teraz utrzymuje sie glownie z zasiłkow jako samotnie wychowujaca matka i rodzinnego i przez jakis czas bralam zasilek z powodu bezrobocia mieszkam z rodzicami i dziadkami ktorzy bardzo mnieeeeeeeeeeeeeeeee wpieraja i finasowo i w opiece nad małą . ale chce sie usamodzielnic i sama na nas zarabiac:)zyjemy skromnie ale corci niczego nie brakuje takze jestesmy szczesliwe..i jesli byl taki wątek to prosze mnie skierowac bo nie znalazla, dlatego zakladam swoj .javascript:phorumShowAttachForm();



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-30 16:27 przez laska222.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Doradzcie