Obecnie rozmawiamy o:

FARBA A UTLENIACZ

gorący temat

Otwarcie sklepu online

godzinę temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TORT URODZINOWY

30 sty 2014 - 12:01:43

Drogie mamusie, macie jakieś sprawdzone i łatwe do zrobienia przepisy na torty urodzinowe dla dzieciaczków?
Chciałabym sama zrobić tort urodzinowy dla mojego dziecka, ale nigdy nie robiłam tortu, a zależy mi żeby się udał i był pyszny:))
Dziękuję z góry za pomoc:)

TORT URODZINOWY

30 sty 2014 - 12:15:01

Sama nigdy nie robiłam,zawsze zamawiam w cukierni:) Nie mam zdolności kulinarnych :D

TORT URODZINOWY

30 sty 2014 - 12:17:41

Ja także do tej pory zamawiałam, ale tym razem chcę spróbować.

TORT URODZINOWY

30 sty 2014 - 13:29:05

Cytat
dana82
Drogie mamusie, macie jakieś sprawdzone i łatwe do zrobienia przepisy na torty urodzinowe dla dzieciaczków?
Chciałabym sama zrobić tort urodzinowy dla mojego dziecka, ale nigdy nie robiłam tortu, a zależy mi żeby się udał i był pyszny:))
Dziękuję z góry za pomoc:)

Ja zawsze sama robię. Pieke na okrągłej tortownicy z dwa biszkopty i przecinam je jeszcze na pół żeby mieć 4, jeden smaruje np powidłami, do pozostałych robię kremy (rok temu miałam truskawkowy i śmietankowy) i układam owoce. Całość zakrywam kremem i na wierzch kupuje kwiatki z opłatków do ozdoby oraz na allegro zamawiam opłatek z jakas postacią z bajki (rok temu był Dzwoneczek) Jest pełno różnych ozdób do tortów od koralikow po figurki :) I torcik wychodzi pyszny i sliczny. A ile pochwał za wykonanie :D hehe W marcu znów bede robiła :D

TORT URODZINOWY

30 sty 2014 - 14:00:26

Cytat
Mija84
Cytat
dana82
Drogie mamusie, macie jakieś sprawdzone i łatwe do zrobienia przepisy na torty urodzinowe dla dzieciaczków?
Chciałabym sama zrobić tort urodzinowy dla mojego dziecka, ale nigdy nie robiłam tortu, a zależy mi żeby się udał i był pyszny:))
Dziękuję z góry za pomoc:)

Ja zawsze sama robię. Pieke na okrągłej tortownicy z dwa biszkopty i przecinam je jeszcze na pół żeby mieć 4, jeden smaruje np powidłami, do pozostałych robię kremy (rok temu miałam truskawkowy i śmietankowy) i układam owoce. Całość zakrywam kremem i na wierzch kupuje kwiatki z opłatków do ozdoby oraz na allegro zamawiam opłatek z jakas postacią z bajki (rok temu był Dzwoneczek) Jest pełno różnych ozdób do tortów od koralikow po figurki :) I torcik wychodzi pyszny i sliczny. A ile pochwał za wykonanie :D hehe W marcu znów bede robiła :D

Mija84 możesz przesłać na prv dokładny przepis?
Właśnie na tym mi zależy, że zawsze się kupuje, a ja chcę sama zrobić, a nie tylko iść na łatwiznę i kupić.

TORT URODZINOWY

30 sty 2014 - 14:08:17

ja czasami robię prostym sposobem piekę dwa biszkopty jeden jasny drugi z dodatkiem kakao, po upieczeniu rozcinam na dwa i potem to już zależy co kto chce
*ubijam śmietany 30% dodaję do smaku cukru pudru i przekładam placki z biszkoptów i na górę krem gotowy bo z bitej śmietany ciężko się dekoruję
*ubijam śmietany 30% dodaję troszkę cukru pudru bo galaretka też słodka i jak chce na jakiś kolor to rozpuszczam galaretki 2 w 3/4 szkl wody i muszą ostygnąć lecz trzeba pilnować żeby nie zgęstniały i dokładam do śmietany i przekładam
na górę krem obrazek lub dekoracje ze sklepu bądż allegro i jest :)boki można zrobić kokosem kolorowym
i mam wielki ja mam zawsze dużo gości piekłam też dla dzieci na imprezy i dzieci zajadali nic nie ma trudnego
http://szafka.pl/c1351420-mam-juz-roczek.html?i=1
http://szafka.pl/c1312574-5-urodzinki-zuzi.html?i=1
zdjęcia w linku lub na szafce nick kasiula965

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

imię dla dziecka:(