Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niania elektroniczna

26 sty 2014 - 16:34:09

Dziewczyny potrzebuję koniecznie elektronicznej niani,czy możecie polecić jakąś,przetestowaną przez siebie?Zależy mi żeby miała duży zasięg i nie trzeszczała przy włączeniu no i oczywiście żeby nie była przesadnie droga;)

Niania elektroniczna

26 sty 2014 - 17:30:46

ja mam taką i śmigam z nią po całym mieszkaniu i na korytarz łapie zasięg. Widzisz dziecko, słyszysz, możesz mówić do niego. osobiście jestem z niej bardzo zadowolona, nie wiem jak cenowo wyglądają, bo sama ją dostałam od siostry.



Niania elektroniczna

27 sty 2014 - 11:44:21

ktos jeszcze może jakąś polecić?

Niania elektroniczna

27 sty 2014 - 11:56:06

ja jestem z niej mega zadowolona mamu juz ja drugi rok i sspełnia nasze oczekiwania tymbardziej ze dom pietrowy grube mury i nie duzo sprzetów odsyłalismy jak np.babyono to juz totalna porazka slyszysc dziecko jak juz bardzo glosno płacze 85decybeli dopiero odbiera.



Niania elektroniczna

25 lut 2014 - 10:06:46

mamy Angelcare Monitor oddechu ruch z cyfrową niania. Ma wiele funkcji. Czujnik ruchu, oddechu, duży zasięg, mierzy temp w pokoju, aktywację głosem. Jak dla nas bomba. A w nocy działa jak lampka bo aureolka w nocy daje taką niebieską poświata. Tylko może cena. Jakieś 350zl

Niania elektroniczna

28 mar 2014 - 12:12:08

ja bym ci poleciła jakiś model z aventu, bo mi parę koleżanek polecało tą firmę, no i ma dobre opinie wystarczy poczytać np. o tej na ceneo że działają bez zakłóceń i że mają zasięg do 300 metrów i się można z dzieckiem komunikować



niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Niania elektroniczna

12 sie 2015 - 11:10:49

ja nianie elektroniczną kupowałem, w sklepie maxi-baby.pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TORT URODZINOWY