Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

2 minuty temu

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

urlop rodzicielski

16 sty 2014 - 23:38:32

Drogie mamusie. Pisze do was z zapytaniem o urlop rodzicielski. Moja coreczka urodzila sie w lutym 2013 roku dostalam roczne macierzynskie. Mam pytanie czy moge sie jeszcze starac o urlop rodzicielski? Jesli tak, to co musze zrobic? Pozdrawiam serdecznie. Karolina

urlop rodzicielski

17 sty 2014 - 08:35:21

Urlop macierzyński trwa pół roku, drugie pół roku to właśnie urlop rodzicielski. Jeśli od razu po porodzie zadeklarowałaś że idziesz na rok urlopu w papierach wpisuje się ogólnie urlop macierzyński. Teraz jedynie możez iść na urlop wychowawczy a na rodzicielskim właśnie przebywasz:)

urlop rodzicielski

17 sty 2014 - 08:42:03

Musze Cie zmartwić jedynie z czego możesz skorzystać to urlop wychowawczy.

Urlop macierzyński lub jak kto woli rodzicielski już wykorzystasz do lutego.Urlop macierzyński 20 tygodni + dodatkowy urlop macierzyński, który od 17 czerwca zostaje wydłużony z 4 do 6 tygodni. To pół roku, potem jeszcze pół roku i kończy się urlop rodzicielski w całości. Jeżeli nie masz zaległego urlopu wypoczynkowego to zostaje urlop wychowawczy.
Ja urodziłam 12 lutego 2013 ponieważ muszę wykorzystać zaległy urlop wypoczynkowy to wracam do pracy 7 kwietnia:)

urlop rodzicielski

17 sty 2014 - 09:31:22

Dziękuję :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poporodowe problemy.