Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witam, mam problem z rozmiarami butów. chodzi o to ze cóka ma 11,5 cm dł stopy czyli jesli chcem kupic buty dł wkładki wewnetrzej ma byc 11,5-12 cm, ale 12 cm to juz roz 22 jak niektórzy podaja. na co w koncu mam zwracac uwage kupujac buty tak zeby nie byly za małe ani zbyt duze????

No uwage przede wszystkim zwraca sie na długośc wkladki wewnetrznej bo kazda firma ma inna rozmiarówke obuwia. W jakis kiedys programie mówili ze jesli dziecku kupuje sie pełne buciki powinny miec tak do 1cm luzu bo dziecku naprawde ekspresowo stopa rośnie. Jeśli zaś kupujesz sandalki to powinny być dobrze dobrane bo jesli bedą za duże to dziecko bedzie sie bardzo potykac bo bedzie koncem buta zachaczać
ale wsumie nie martw sie bo ja mam juz dwojke dzieci a i tak jest mi zawsze ciezko im kupic buciki bo nie mam pewnosci ze sa wygodne i dobre



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-11 17:41 przez smerfetka_ee.

zgodze sie co do firm i roznych numeracji bo mam zimowe kozaczki roz 20 tj.12 cm a adidaski pumy roz 19 i tez dł wkł 20 cm. w takim razie bede patrzec tylko na dł wkładki:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

porada prawna