Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Śniegowce, a nauka chodzenia

07 paź 2013 - 16:15:40

Witajcie Dziewczyny
Planuję kupić buty na zimę dla syna, ale jak większość dzieciaków ma szeroką stopę i wysokie podbicie.
Mierzyliśmy mnóstwo modeli. Jedyne buty jakie pasowały to te "specjalistyczne" i potwornie drogie!
Znalazłam na forum buty typu "śniegowce" i wszyscy są z nich zadowoleni, bo ciepłe, tanie i łatwe do nałożenia.
Ale czy one się nadają dla dziecka, które dopiero zaczyna naukę chodzenia?
Czy usztywnią stopę i będą wygodne?
Sam jeszcze nie chodzi (potrafi tylko stać) ale myślę, że do pierwszego śniegu będzie już śmigał.

Proszę o pomoc.
Z góry dzięki.

Pozdr
Natalia

Śniegowce, a nauka chodzenia

07 paź 2013 - 17:06:41

Przecież nie będzie się uczyć chodzić w tych butach. W zimie będzie w nich przebywał 2 max 3 godziny dziennie. Uczyć chodzić będzie sie w domu. Sam po sniegu i tak nie będzie raczej chodził, nawet jak się nauczy, bo to dużo trudniejsze niż chodzenie po równym i nie śliskim. Kup śniegowce śmiało.

Śniegowce, a nauka chodzenia

07 paź 2013 - 19:32:49

nie wiem czy widziałaś śniegowce firmy demar, na wysokie podbicie idealne. Jak pisała iaera to nie będzie się uczył w tych butach chodzić, więc kup mu lepiej konkretne skarpetki antypoślizgowe i buty, które po prostu nie będą go obciskały, żeby go nie zniechęcić do noszenia butow

Śniegowce, a nauka chodzenia

07 paź 2013 - 19:33:39

Zgadzam się z iaera miałam ten samiutki problem z córką. Kupiłam jej na zimę buciki śniegowce w których i tak więcej jeździła na sankach a sama się chwiała i chodziła za rączkę. Więc w domku kapcie Nowe firmy Befado z usztywnianą piętą i w dodatku jako pierwsze nowe żeby nóżka kształtowała się sama (a Nie po kimś) i problemu nie było. kolejne kapcie już miała używane bo też mi się nie przelewa. POZDRAWIAM !!!

Śniegowce, a nauka chodzenia

27 cze 2023 - 12:08:05

Witajcie! Planuję zakup sanki zjazdowej dla mojego dziecka i potrzebuję Waszej pomocy https://wado.net.pl/produkt/sanki-zjazdowe/. Jakie modele sanki zjazdowe polecacie? Interesuje mnie zarówno bezpieczeństwo, jak i przyjemność z jazdy. Czekam na Wasze rekomendacje i sugestie. Dziękuję z góry!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PILNIE prośba