Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szkola klasa 0

19 sie 2013 - 16:45:24

Witam. Bardzo potrzebuje waszej pomocy.
Mam corcie ktora w tym roku idzie do zerowki i nie mam pojecia co jest potzebne do
Klasy zerowej. Czy mam kupic plecak , kredki, blok i td?
I czy do klasy zerowej sa pdreczniki?
Prosze o pomoc :)

szkola klasa 0

19 sie 2013 - 16:50:37

podręczniki są
wszystkie przybory porzebne plecaczek też ale to zapewne "uświadomią " w szkole co nauczyciel to inne potrzeby i co szkoła to inne wymagania
w pierwszej zerówce córa miała podręczniki zamawiane przez nauczycielkę grupowo podobnie z przyborami w drugiej zerówce podręczniki zamawiane przez rodziców a przybory we własnym zakresie tak wiec co "kraj to obyczaj "

szkola klasa 0

19 sie 2013 - 16:59:41

na stronie internetowej szkoły powinna byc informacja jaka jest wyprawka do zerówki oraz w samej szkole (na drzwiach,oknie) wisi takie info dla rodziców....

szkola klasa 0

19 sie 2013 - 17:50:58

Cytat
patka19841
na stronie internetowej szkoły powinna byc informacja jaka jest wyprawka do zerówki oraz w samej szkole (na drzwiach,oknie) wisi takie info dla rodziców....


U nas są podane na stronie internetowej szkoły jakie książki kupić. Córka ma zestawić za 123 zł i rodzice sami kupują. Jakie przybory to nie podali ale takie jak w przedszkolu kredki farby itd. Możesz zapytać w sekretariacie czy książki sami musicie kupić czy wychowawca to zrobi i co potrzebne będzie. Ja dzisiaj byłam w podstawówce, do której córka będzie chodzić i się dowiedziałam. Plecak jakiś mały taki żeby zmieściło się śniadanie, przynajmniej u nas książki i przybory dzieci będą miały w szkole oraz buty na zmianę. Lepiej zapytać bo co szkoła to ma inne zasady.

szkola klasa 0

19 sie 2013 - 18:07:29

Cytat
kamilkaja
Witam. Bardzo potrzebuje waszej pomocy.
Mam corcie ktora w tym roku idzie do zerowki i nie mam pojecia co jest potzebne do
Klasy zerowej. Czy mam kupic plecak , kredki, blok i td?
I czy do klasy zerowej sa pdreczniki?
Prosze o pomoc :)
Tak potrzebne są podręczniki. Ale moim zdaniem za dużo wymagają ,siostry córka idzie też od tego roku do 0 i komplet podręczników,który składa się z 3 ksiązeczek kosztuje 129zł( nauczycielka będzie zamawiać na początku roku)do tego każde dziecko musi posiadać: bidon na picie(podpisany - dokleić karteczkę lub markerem bo w sali będą mieli poustawiane te picia żeby nie musieli chodzi do szatni),ręcznik + szczoteczka do zębów i kubek,plecak mały(ksiązki będą zostawiać w szkole),buty zmienne,worek a z przyborów to :farby,kredki,ołówek, kredki świecowe ,blok techniczny i rysunkowy. Chyba wszystko ale może o czymś zapomniałam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak podwyższyć alimenty??