Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 16:10:13

Cytat
Amelia_25
Majka51,
Sorry kobieto,ale niedobrze się robi od Twoich "mądrości" na tym forum.
Skoro nie znasz słowa 'kiecka",to wpisz sobie w Google,dowiesz się jakie jest jego znaczenie.
Błagam: napisz że żartujesz :DDDDDD

(Oczywiście mam na myśli ostatnie zdanie, żeby nie było znów wątpliwości. Jeśli chodzi o pierwsze - mi się też niedobrze robi jak czytam wypowiedzi niektórych użytkowniczek, i to nie tylko ze względu na błędy językowe, więc jesteśmy 1:1)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-19 16:12 przez majka51.

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 16:22:55

my idziemy na wesele za tydzien i mamy kilka sukienek, ale moim zdaniem dzinsowa sie nie nadaje, sorki
jest ładna ale nie na wesele
my mamy kilka sukieneczek i to takie ktore na inne okazje tez sie nadawaly bo córcia chodziła w nich po prostu w lecie

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 16:29:53

a ja jestem za tym by dziecko było dzieckiem :) sukienka super ubrałabym ja nawet mojej siedmiolatce
i kompletnie mi sie nie podobaja dziewczynki w nadmuchanych kieckach czy typu elegancja" francja " to nie ich świeto i za kukielki robic nie muszą :d

Re: Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 16:58:21

a kto powiedzial ze sukienka ma byc nadmuchana???
ja mam kilka super i ani nie sa tiulowa, ani nie maja falbanek, anie kokardek a wygladaja super
i nie sa nadmuchane
oto jedna z nich,kupiona na wyprzdazy za niecale 50zl





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-19 17:19 przez kreda2011.

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 17:16:23

No pewnie ze możesz, ale w legantszej sukience by fajniej wyglądała,albo tytułowa spodniczka i biała bluzeczka rajstopki i właśnie kwiatek a spodniczka pózniej tez założy ;)

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 18:10:03

w h&m jest bardzo dużo sukieneczek do 50zł, ładnych, takich które będa nadawać się też do przedszkola:) przejrzyj ich stronkę

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 18:38:25

o gustach się nie dyskutuje ... ale z całym szacunkiem takiej sukienki nie ubrałabym na żadną okazję ... mimo iz zapewne next ...

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

20 sie 2013 - 23:18:01

A mi się podoba

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

21 sie 2013 - 08:28:56

Nie ubrałabym dziecka na wesele w jeans. Poza tym 6-latka to duża dziewczynka i na pewno chciałaby wyglądać wyjątkowo. Moim zdaniem nie będzie czuć się komfortowo w obecności elegancko ubranych pozostałych dzieci. Sama też źle bym się czuła idąc w jeansie na wesele. Dlaczego dziecko miałoby czuć się inaczej? Eleganckie sukienki można kupić tanio używane, w idealnym stanie.

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

21 sie 2013 - 08:57:53

Nie rozumiem...skad ta pewność? Czy każda dziewczynka musi lubić się stroić? Mam w rodzinie 7 latke, istna chłopczyce. Na wesele kuzynki poszła w białej bluzce i jeansowych dzwonach, na nic więcej nie dała się namówić. I dlaczego chłopiec w jeansach, koszuli i krawacie jest elegancki a dziewczynka w sukience jeansowej już nie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-21 09:06 przez Antalisa.

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

21 sie 2013 - 09:13:25

chłopiec w dżinsach i koszuli jest elegancki? mnie się wydawało że tylko na imprezie w remizie ;)

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

21 sie 2013 - 09:28:51

Mnie osobiście pije w oczy jak mamunia się elegancko stroi, a dziecko ubiera w codzienne ciuchy. Widziałam dzieci w kościele i na imprezach w podkoszulkach ze spidermanem i w krótkich spodenkach, co nie znaczy że tak wypada. Dziecko powinno znać pewne normy i uczyć się ich od małego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szkola klasa 0