Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 10:28:13

Czesc, poradzcie czy sukienka ponizej nada się na wesele dla mojej 6 letniej córki , nie chce kupowac sukien na jeden raz, ma być schludnie i ladnie do tego biala bluzka i rajstopki oraz kwiatek we włosy, chce zeby pozniej tez miala do przedszkola.

Moze macie inne propozycje na praktyczna sukienke gdzie moge dostac do 50 zł
dziekuję :)

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 10:44:29

Przede wszystkim jest to tylko wesele , po drugie to tylko dziecko ...
Ubierz ja tak jak mówisz ładnie i schludnie bez wydziwiania. a ta sukienka dla mnie jak najbardziej pasuje :) no i Córa tez musi się czuć dobrze w tym

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 11:07:27

Pewnie,że pasuje na wesele.
Przecież to tylko dziecko,a nie Panna Młoda:)

Co do tańszych sukienek,to przeszukaj All,tam jest tego mnóstwo:)

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 11:09:39

Nie pasuje, to jest sukienka na co dzień. Zwykła spódniczka albo sukienka letnia jak najbardziej może być, ale nie dżins.

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 12:03:35

myśle że ładna ale na codzień...
poszukaj na szafce coś fajnego ja znalazłam
nawet dla starszej córki wyglądała ślicznie za niedużo kasy!
można kupić naprawdę rarytasy jak się poszuka!
a to już mała dama nie musi być na biało jak panna młoda ale są cuda w innych kolorach........

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 12:22:55

przy ogólnym opisie zapowiada się ładnie :)

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 13:38:58

A czemu nie ma pasowac ? Czy kazda dziewczynka musi byc ubrana na wesele w gore falbanek, tafty i cekinow ? Ta przynajmniej pozniej zuzyjecie ubranko a nie bedzie tylko na raz. Dziecku ma byc wygodnie, piszesz o bialych dodatkach, kwiatku - mysle ze bedzie ladnie. Przynajmniej nie trzeba sie obawiac ze dziecko zaraz sie ubrudzi.

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 13:55:11

Mnie sie tez podoba i bez problemu bym tak ubrala córe my jak bylismy w styczniu na weselu u szwagierki to moja 4 latka była w getrach i zwyklej sweterkowej tunice i nikt nas n8e wyśmial wsumie to i pani młoda miał;a założone glany do sukni ślubnej ale to szczegól nie wszędzie musi być sztywno :D

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 15:03:18

To nie jest kwestia falbanek, tafty i cekinów, tylko stosowności ubioru. Dżinsowa sukienka, chociaż śliczna, pasuje na ślub mniej więcej tak jak adidasy do garsonki.

ale coś takiego jak najbardziej jest odpowiednie, cena 37,50, nie będę szukać więcej ale teraz jest tego mnóstwo i zdecydowanie poniżej 50 zł.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-19 15:09 przez majka51.

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 15:08:23

Cytat
majka51
To nie jest kwestia falbanek, tafty i cekinów, tylko stosowności ubioru. Dżinsowa sukienka, chociaż śliczna, pasuje na ślub mniej więcej tak jak adidasy do garsonki.
super ujęte-ja bym swojej corki nie ubrała w dzins-to nie materiał na taka uroczystosc------- jest rzeczywiscie duzo pieknych sukieneczek na szafce w granicach 25 zł-

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 15:10:23

Bo co bo Ty tak twierdzisz ? Nawet jans jeansowi nie rowny. To stroj dla dziecka a nie osoby doroslej. Uzytkowniczko - ubierz corke tak jak Tobie sie podoba i jak bedzie jej wygodnie i nie przejmuj sie co powiedza inni !!!

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 15:26:04

Cytat
Antalisa
Bo co bo Ty tak twierdzisz ?
Nie "bo ja tak twierdzę" tylko "bo w społeczeństwie istnieją pewne normy". Te same które nie pozwalają kulturalnemu człowiekowi wypowiadać się na forach internetowych w chamski sposób, nie pozwalają chodzić w dżinsach na ślub.

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 15:44:10

Cytat
majka51
Cytat
Antalisa
Bo co bo Ty tak twierdzisz ?
Nie "bo ja tak twierdzę" tylko "bo w społeczeństwie istnieją pewne normy". Te same które nie pozwalają kulturalnemu człowiekowi wypowiadać się na forach internetowych w chamski sposób, nie pozwalają chodzić w dżinsach na ślub.

Kilka lat temu moja córka była w jeansach na ślubie (nie miałam zamiaru w zimie ubierać kiecki),widzę,że mam przekichane-odstaję od normy i do tego brak mi kultury. Ciekawa psychoanaliza.
Cytat
Antalisa
Bo co bo Ty tak twierdzisz ? Nawet jans jeansowi nie rowny. To stroj dla dziecka a nie osoby doroslej. Uzytkowniczko - ubierz corke tak jak Tobie sie podoba i jak bedzie jej wygodnie i nie przejmuj sie co powiedza inni !!!

Oczywiście,że tak.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-19 15:45 przez Amelia_25.

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 15:55:33

Cytat
Amelia_25
nie miałam zamiaru w zimie ubierać kiecki
no i świetnie, bo i w co taką kieckę ubrać? chyba ubrań dla kiecek nie produkują.

Pytanie było czy sukienka się nada na ślub - obiektywnie należy stwierdzić iż nie. Zainteresowanym tematyką stosowności ubioru polecam książkę http://merlin.pl/O-stroju-na-kazda-okazje_H-L-Piedboeuf/browse/product/1,208139.html bądź dowolną inną o tej tematyce. Bo w każdym wieku warto się rozwijać ;)

Ubrać tak 6 latkę na wesele ?

19 sie 2013 - 15:59:17

Majka51,
Sorry kobieto,ale niedobrze się robi od Twoich "mądrości" na tym forum.
Skoro nie znasz słowa 'kiecka",to wpisz sobie w Google,dowiesz się jakie jest jego znaczenie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szkola klasa 0