Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Test DNA

06 maj 2013 - 16:45:54

Hej,czy orientuje się któraś czy wystarczy do tego badania ślina dziecka na patyczku do uszu?Chodzi o to że tatuś od mojego małego se przypomniał o dziecku,ale chce mieć 1OO%.Ja oczywiście się zgodziłam bo jestem pewna i nie mam nic do ukrycia;więc pobrał od małego ślinę na ten patyczek i schował do pudełeczka i jutro ma wysłać do laboratorium. takie jest moje pytanie czy ktoś już tak robił z was test DNA?Czy tyle wystarczy?

Test DNA

06 maj 2013 - 17:03:33

Pierwsze słyszę; idziecie we trójkę do laboratorium i od was trzech pobiera się ślinę. Próbki pobiera laborant. Na godz przed nic nie można jeść ani pić, nawet nie można żuć gumy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-06 17:05 przez Brenda171.

Test DNA

06 maj 2013 - 17:10:12

RZECZY TEGO TYpu co Ty piszesz to widziałam co najwyżej w trudnych sprawach. Może on chciał Cię nastraszyć ? Przecież badanie takie jest bardzo drogie, i jeżeli jesteście pewni ojcostwa może chciał w ten sposób wymusić na Tobie przyznanie się że jednak to nie on?:D

Test DNA

06 maj 2013 - 17:47:18

Z tego co wiem to genetyka poszła tak do przodu że nawet ze szczoteczki do zębów można pobrać próbkę do badania.Powiedział że mały jest a 99,9% pewny że młody jest od niego,ale kolega mu nagadał że mały wygląda na Włocha lub na Francuza z południa.Dla mnie to żałosne i irytujące,ale tak działa męska brać.

Test DNA

11 cze 2013 - 11:37:46

poszukaj sobie w internecie jest kilka firm, które się tym zajmują. Można to załatwić wysyłkowo i włos chyba wystarczy. Czy jest to drogie? to zależy jak na to patrzysz, no na pewno nie kosztuje tyle co "fryzjer", bez urazy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

menu dziecka a parowar?