Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z sexem po porodzie

05 gru 2012 - 19:48:49

Martwie sie faktem, że od czasu urodzenia dziecka nie mam ochoty na sex, co z tym zrobić? Przejdzie, czy nie? Czy miałyście tak?

Problem z sexem po porodzie

05 gru 2012 - 20:10:11

Mam tak samo. Ja to tyle przytyłam,że po prostu wstydzę się tego i rozstępów dodatkowo. Dobrze trochę ,że męża nie ma ,to wykręcać się nie muszę .

Problem z sexem po porodzie

05 gru 2012 - 20:18:30

Przejdzie, tak działają hormony :) Długo już jesteś mamą?

Problem z sexem po porodzie

05 gru 2012 - 20:20:07

A jak długo jesteś po porodzie ?

Problem z sexem po porodzie

05 gru 2012 - 20:49:24

Nie przejmuj sie, powinno za jakis czas wrócic do normy :)

Problem z sexem po porodzie

05 gru 2012 - 20:59:18

ja też tak mam...już 4 rok ;/

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z sexem po porodzie

05 gru 2012 - 22:30:37

Po porodzie jestem już 8 miesięcy, mój chłop niecierpliwy, a ja nie mam ochoty. Wcześniej mogłam często, a teraz...Szukałam jakieś porady w Internecie. Naczytałam się trochę. Zobaczcie tutaJ; http://kobiecezdrowie.pl/topic/994/niechec-do-wspolzycia-po-porodzie/ Dziewczyna twierdzi, że to depresja, inna że pójdzie w tajemnicy przed mężem do seksuologa... Co mam zrobić?

milkae, nie przerażaj mnie.. mój chłop tego nie wytrzyma. Boje się, że pójdzie do innej. Niby kochają, ale jak nie dostaną tego co trzeba, to różnie bywa.

No to mam problem ;/

Problem z sexem po porodzie

05 gru 2012 - 23:16:17

Rodziłm dwa razy i za każdym razem libido czołga mi się po podłodze. Niestety, ja oszukuję, bo inaczej nie da rady :( Wszystko w moim małżeństwie gra poza moją ochotą!

Problem z sexem po porodzie

06 gru 2012 - 00:33:00

Ja odkad urodziłam starszą córke czyli ponad 4 lata nie mam kompletnie ochoty na seks moj sie musi dluuuugo prosic a jak sie juz zmusze to tak na odczepnego. Jak urodziłam druga córeczke to jest jeszcze gorzej nawet jak bralam tabletki antykoncepcyjne nic nie pomogly.
Sadze ze to jest przemeczenie, nie ma teraz urozmajcenia tylko ciągla rutyna

Problem z sexem po porodzie

06 gru 2012 - 08:11:33

Cytat
smerfetka_ee
Ja odkad urodziłam starszą córke czyli ponad 4 lata nie mam kompletnie ochoty na seks moj sie musi dluuuugo prosic a jak sie juz zmusze to tak na odczepnego. Jak urodziłam druga córeczke to jest jeszcze gorzej nawet jak bralam tabletki antykoncepcyjne nic nie pomogly.
Sadze ze to jest przemeczenie, nie ma teraz urozmajcenia tylko ciągla rutyna

zgadzam sie z toba ciagla rutyna,,,dzieci,szkola,dom,nie mamy czasu na intymnosc,tez jestem matkka 8 letnej corki i teraz prawie 2 latka,bylam u ginekologa,mowila ze jak karmie to tak bedzie,,,ale nawet jak mialamm przerwe,4 lata to nic nie wrocilo do normy,,,moze cala milosc przelalam na dzieci,,,nie wiem jak to tlumaczyc,ale widze ze wiecej nas matek ma taki problem,trzeba miec cierpliwego meza:)

Problem z sexem po porodzie

06 gru 2012 - 10:23:14

Ja jestem 2 lata po porodzie,karmie piersią i do tej pory kiepsko u mnie z ochotą na sex,ale ostatnio przeczytałam,że puki karmisz piersią to tak jest.
Wytwarzają się ajkieś chormony,i bardzioej myślisz o dziecku i partnerze a nie o sexie,

Problem z sexem po porodzie

06 gru 2012 - 10:30:06

Ja niestety tez to mam. Brak ochoty a jak juz sie nawet zgod`ze to brak pr`zyjemnosci z tego... Synek ma półtora roku...

Problem z sexem po porodzie

06 gru 2012 - 10:53:35

Też tak miałam, mi po miesiącu przeszło i znów jest tak jak dawniej.
Btw- to straszne, że wątpisz w męża, bo nie możesz go zaspokoić. Aż tak źle jest, że myślisz, że on odejdzie przez to do innej? Mi to nawet do głowy nie przyszło... Może pogadaj z nim o tym, w końcu to Twój mąż, powinien zrozumieć sytuację.

Problem z sexem po porodzie

06 gru 2012 - 11:08:26

Cytat
smerfetka_ee
Ja odkad urodziłam starszą córke czyli ponad 4 lata nie mam kompletnie ochoty na seks moj sie musi dluuuugo prosic a jak sie juz zmusze to tak na odczepnego. Jak urodziłam druga córeczke to jest jeszcze gorzej nawet jak bralam tabletki antykoncepcyjne nic nie pomogly.
Sadze ze to jest przemeczenie, nie ma teraz urozmajcenia tylko ciągla rutyna


Tak jak u mnie....

Problem z sexem po porodzie

06 gru 2012 - 12:30:00

Ja mam dwóch synów - 4 latka i 19 miesięcy i niestety to samo. Pierwszego rodziłam naturalnie i tłumaczyłam to wszystko ciężkim porodem ale czas mijał a sytuacja się nie poprawiała.Drugiego syna urodziłam przez cesarkę i karmiłam go 9 miesięcy piersią i sytuacja wyglądała i wygląda identycznie.

Cytat
666kasja
... libido czołga mi się po podłodze. Niestety, ja oszukuję, bo inaczej nie da rady :( Wszystko w moim małżeństwie gra poza moją ochotą!
Czasem udaję że mam ochotę żeby tylko nie robić mężowi znowu przykrości. On sie czasem stara jak może , nawet o odpowiedni nastrój dba (świeczki, wino, muzyka,...) ale niewiele to daje. :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nie wiem co robic..?