Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z sexem po porodzie

06 gru 2012 - 12:47:51

zamiast udawać powiedzcie mężom co i jak - jak sam dostrzeże że udajecie to dopiero doświadczy zawodu i upokorzenia że mu nie zaufałyście i nie powiedziałyście - a może od początku udawałyście ( faceci szybko wpadają na taką myśl )


razem łatwiej wyjdziecie z tego problemu :)

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z sexem po porodzie

06 gru 2012 - 13:33:38

Jak zacząć taką rozmowę? Nie chciałabym, żeby pomyślał, że się tłumaczę... Dziś Mikołajki dostałam od niego seksowną bieliznę, jak wróci z pracy chciałby mnie w niej zobaczyć.

Już wiem, co myśli i co mu chodzi po głowie... jak mam powiedzieć, że ja nie mam ochoty. Nie wiem, czy zrozumie...

Problem z sexem po porodzie

06 gru 2012 - 13:57:44

Zaraz po porodzie wszystko było ok,później zaczęłam tracić ochotę,nie wiem dlaczego:(
Od porodu minęły prawie 4 lata i sprawy łóżkowe strasznie "kuleją",mąż cały czas ma pretensje,a dla mnie seks mógłby po prostu nie istnieć..

Rozmawiałam o tym z mężem,ale niestety nie potrafi tego zrozumieć. Po ciąży przytyłam bardzo dużo i może to dlatego tak się dzieje.. Mąż zapewnia,że jestem dla niego atrakcyjna i że nic się nie zmieniło,ale tak mi to siedzi w psychice,że nie mogę się przemóc..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-06 14:27 przez Anastazja30.

Problem z sexem po porodzie

06 gru 2012 - 14:33:50

ja po 3 ciąży też ma nadmiar tu i tam i szczerzę mówiąc właśnie mąż a raczej chęć powrotu do stanu sprzed ciąż mnie motywuje aby doprowadzić się do ładu ;)

nie jest to łatwe ale sama też nie chcę do końca życia mieć wiecznego problemu z ubraniami ( mam dziwną obecnie sylwetkę że pas na XL a nogi na M ).

Mężowi w ciąży i po porodzie wprost powiedziałam że mam problemy z chęciami bo zwyczajnie mi się nie chce - zmęczenie, niskie libido z powodu hormonów - nie nalegał ale i starał się jakoś zachęcać ( wiem że mogę mu powiedzieć co mi siedzi na wątrobie a on nie wyśmieje i nie zlekceważy - tu jestem mu wdzięczna za to ). Teraz wrócił mi normalny cykl ( nie karmię cyckiem - o ja przeklęta ;) ) na 1,5 msc po porodzie i wraz z nim wróciły chęci ale też nie stale oczywiście ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nie wiem co robic..?