Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

34 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 359
Ostrzeżenia: 1/5

drugie śniadanie dla dziecka

04 gru 2012 - 18:00:44

Witajcie,

mój synek ma półtora roku i poszedł do żłobka. Mam mu dawać coś niewielkiego do zjedzenia na drugie śniadanie. Macie jakieś pomysły, co można dawać oprócz owoców i jogurtów? :/

drugie śniadanie dla dziecka

04 gru 2012 - 18:02:50

kanapki (chociaż jak w żłobku to nie wiem, czy już może?)

zweryfikowana
Posty: 359
Ostrzeżenia: 1/5

drugie śniadanie dla dziecka

04 gru 2012 - 18:12:10

Kanapek podobno nie dawać bo panie mają chleb i inne rzeczy i robią kanapki jak dziecko jest jeszcze głodne. Myślałam o naleśnikach pokrojonych w paseczki do tego np soczek w kartoniku?

drugie śniadanie dla dziecka

04 gru 2012 - 18:53:01

a np są takie fajne serki do picia co do kieszeni się wkłada :)

drugie śniadanie dla dziecka

04 gru 2012 - 20:03:35

córa w przedszkolu ZAWSZE ma owoc, codziennie inny więc nie wiem po co kombinować z czymś innym tym bardziej jak "dokarmiają" dzieci jeszcze :)

zweryfikowana
Posty: 359
Ostrzeżenia: 1/5

drugie śniadanie dla dziecka

05 gru 2012 - 08:10:33

Tak, serki do picia też dostaje ;) a jeśli chodzi o owoce to synek najlepiej lubi banany, ja się cieszę bo nie brudzą i są sycące ;) chyba nie pozostaje mi nic innego jak dawać też inne owoce ;)

drugie śniadanie dla dziecka

05 gru 2012 - 08:55:25

musy owocowe sa tez takie z Kubusia, albo po prostu deserek owocowy z słoiczku z gerbera czy czego tam. ja mojej dalabym mleczna kanapke z kinder-a no ale ona ma 3 latka. biszkopty, troszke chrupek kukurydzianych.

drugie śniadanie dla dziecka

11 gru 2012 - 16:48:09

Skoro lubi banany to może jogurt naturalny + banany + wiórki kokosowe? Zdrowo i ciekawie. Mój mały szwagier często zabiera ze sobą serki smakowe, Bieluch ma w swojej ofercie jakieś waniliowe, truskawkowe i inne takie i młody własnie je najczęściej je, bo najzdrowsze. Naleśniki też czasami brał, jeszcze racuchy z jabłkami - uwielbia.

drugie śniadanie dla dziecka

07 cze 2013 - 13:23:19

Ja mam już dziecko chodzące do podstawówki, więc robię mu zazwyczaj kanapki z ciemnego pieczywa z wędliną lub serem. Zależy na co ma ochotę. Do tego daję mu jakiś świeży owoc i sok. Staram się robić jak zdrowe śniadania. Zdrową żywność kupuję przez internet, gdyż wiele produktów w normalnych sklepach nie dostanę. Mój ulubiony sklep to Black Caviar, ze względu na bogatą ofertę i dowóz do domu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z sexem po porodzie