Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kominek - więcej zmysłowości?

29 lis 2012 - 15:27:20

Hej:) ostatnio mocno zaczęłam się zastanawiać nad wybudowaniem kominka w moim domu...zawsze marzyłam o tym, zeby móc spędzić romantyczny wieczór przy blasku żywego ognia:) A Wy? szukałam dużo o kominkach i znalazłam stronę makroterm.pl. a czy Wy możecie mi coś polecić?

Kominek - więcej zmysłowości?

29 lis 2012 - 15:30:30

Polecam nie stawiać sofy blisko kominka, bo idzie się ugotować. Poza tym, to romantycznie tylko wygląda ;p ja stojąc bliżej, niż 2 metry od kominka, zaczynam się smażyć...

Kominek - więcej zmysłowości?

29 lis 2012 - 22:43:57

Hej ancho. Słuchaj, też mam kominek od Makroterm, a właściwie turbokominek z fantastyczną zabudową. Możesz wybierać kolor, materiał, tak aby wszystko Ci pasowało jak najlepiej. Jeśli chcesz mieć zmysłowo, napewno obsługa doradzi Ci coś fajnego i przytulnego. Dla mnie Makroterm to znak dobrze wykonanej roboty.

Kominek - więcej zmysłowości?

30 lis 2012 - 06:53:10

ja mam kominek ......ale niestety trzeba sie liczyć z kurzem w domu,niestety coś za coś ;-) ale atmosfery nie da się opisać ;-)

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

Kominek - więcej zmysłowości?

24 gru 2012 - 08:34:48

jakby tylko miała taką możliwość to z pewnością wybudowałabym sobie kominek, ale niestety w mieszkaniu to prawie niewykonalne...ale gdy będę miała kiedyś budować dom to z pewnością znajdzie sie on na mojej liście "must have" :D

niezweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 3/5

Kominek - więcej zmysłowości?

04 lut 2013 - 14:39:38

W sumie to chciałabym mieć kominek w domu, ale taki z prawdziwego zdarzenia, nie na biopaliwo.

Kominek - więcej zmysłowości?

28 lut 2013 - 11:49:54

a ja mam kominek włączany pilotem :) 'żywy' ogień, który można sobie włączyć i wyłączyć:)

Kominek - więcej zmysłowości?

28 lut 2013 - 11:52:52

nieudolna tania reklama

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto Chetny