Obecnie rozmawiamy o:

podłoga żywiczna

gorący temat

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kochane mamy, święta zbliżają sie nieubłaganie, po drodze mamy jeszcze mikołajki, więc warto się zastanowić już nad prezentami! Kocham obdarowywać moje pociechy, ale z roku na rok staje się to coraz trudniejsze, ponieważ maluchy rosną, ich gusta się zmieniają jak w kalejdoskopie aż mi ciężko za nimi nadążyc ;) Tak więc zarządzam (odpowiednio wczesniej) rodzicielską burzę mózgów! Jakieś promocje? Pomysły? Porady? Fajne sklepy? Może doświadczenia? Co kupować? Czego nie kupować? Co w tym roku jest 'modne'?

Zachęcam do dyskusji, myślę, że w grupie będzie nam raźniej :D


pozdrawiam! :)))

Witam ja również się dowiem czegoś na ten temat:)

Mam mała 2latke ale dla niej juz teraz jest problem z prezentami, nie wiemy co kupic, a jak cos kupimy czy to sie sprawdzi, zwłaszcza, że rzecz jest np dosyć droga...

teraz miała urodzinki i w sumie kazdy sie zastanawiała co jej kupic... bo wiekszosć rzeczy zabawek ma ...

z checia dowiem sie czym takie dwulatki sie bawia z czego sie ciesza i czym sie zainteresuja:)

A czy słyszalas o takiej stronie jak www.listdomikolaja.pl, gdzie dziecko może samo zrobić sobie kartke do mikolaja? brzmi całkiem fajnie, biorąc pod uwagę, że poźniej można na maila sobie to przesłać i podać dalej po rodzinie :) mozna tez wygrac jakies cuda na kiju, samochod czy zabawki, co myslicie o takim rozwiązaniu?

witam co do prezentu ja dla malej kupilam lale rozalke 100 funkcji jest boska a mala tylko z nia wszedzie chodzi bawi sie i spi ,ale jest droga 150 zl,wozki dla lalek konik my little pony

po co spamowac od niedawna juz istnieje taki watek o prezentach wystarczy troszke popatrzec

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sexy mama