Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

SPONSORING

21.06 o 11:53

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

Rozmiar butka

01 paź 2012 - 22:24:29

Hej dziewczyny.
Moja mała chodzi już jakiś czas, w tą porę nosi fajne trampeczki za kostkę rozmiar 18 chociaż są ciutkę przyduże ale za to 17 są już małe, chcę kupić/odkupić jakieś zimowe kozaczki tylko nie wiem jaki rozmiar... 19 ??? 20 ???
Wiadomo że w zimie wchodzi rajstopka, skarpetka ... Pomóżcie, poradzcie :) Proszę. Mała właśnie skończyła roczek.

Rozmiar butka

01 paź 2012 - 22:31:01

Zmierz ile stópka ma cm i kup o 1cm większe, żeby też jej nie cisneło ale żeby nie miała o wiele za dużych bo to też nie dobrze, przynajmniej ja tak uważam

Rozmiar butka

01 paź 2012 - 22:35:36

teraz ma 11,5 cm - kupić 12,5??? nie będą za małe jeśli zechcę cieplej nóżki ubrać??

Rozmiar butka

01 paź 2012 - 22:44:42

hmm no to jeszcze zależy jak jej szybko noga rośnie bo jak teraz kupisz 12,5, a szybko jej rośnie to na zimę mogą być za małe. Moja mała ma nogę 14,5 cm teraz trzewiki na jesień kupuje jej rozm 24 15cm a na zimę 15,5 bo faktycznie dochodzi skarpetka i rajtuzki ale to też zależy od bucika bo jak buty są wysokie i dobrze trzymają nogę to mogą być trochę większe np 13 cm ale trzewiki już nie bardzo przynajmniej moja się potyka i jest jej niewygodnie w za dużych butach a 1,5 cm to już dużo i skarpetką tego nie wypcham:)

Rozmiar butka

02 paź 2012 - 09:17:50

Kup bucik taki aby mial 12.5cm w srodku .Najlepiej zmierz jje nozke na jakis patyczek slomke i wkladaj w sklepie do bucikow ja tak robie inaczej ciezko mi jest "wymacac' ile ma luzu.
A zima wcale sie nie ubiera grubo stopke tym bardziej rajstopa i skarpetka ,ja nigdy tak nie robie przeciez bucik ma gruby ocieplacz i gdzie tu jeszcze skarpeta przeciez nozka sie poci .
Idz do "boti" jezeli jest gdzies u ciebie blisko taki sklep maja tam sliczne buciki zimowe w tym roku dla dzieci bardzo podobne do "Mazurek"czy Bartek"

Rozmiar butka

02 paź 2012 - 10:27:13

ja szłam z mała do sklepu, zakladalam do mieszenia dodatkową skarpetkę i juz:) teraz mała ma 4 lataka i kupuje jej na zime po prostu rozmiar wieksze:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwsza klasa.Pasowanie.