Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

free spin za rejestracje

10 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

dzisiaj o 10:45

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Spacerówka IDEALNA?

10 wrz 2012 - 13:57:12

Witam wszystkie mamusie :))

Za jakiś czas będę powoli przymieżać się do jakiejś małej, poręcznej spacerówki.. Za jakiś czas tzn myślę, że chyba po zimie z racji tego, że słyszałam już od wielu mam, że wycieczki spacerówką przez zaspy śnieżne to nic miłego.. Póki co użytkuję wielofunkcyjnego Espiro GTX i na zimę te duże pompowane koła chyba będą w sam raz. Od spacerówki, której poszukuje wymagam bardzo dużo (chyba bardzo dużo :P:). Min.
-żeby była leciutka, więc najlepiej o aluminiowej konstrukcji;
-żeby składała się w parasolkę (czyt. zajmowała jak najmniej miejsca);
-żeby składanie i rozkładanie jej było szybkie i proste;
-żeby koła były dosyć skrętne;
-żeby dobrze podbijała na wysokich krawężnikach;
-żeby posiadała bezpieczne hamulce;
-żeby posiadała ściąganą barierkę;
-amortyzowane koła;
- I CO NAJWAŻNIEJSZE.. Żeby mojemu maluchowi póki co 6 miesięcznemu myślę, że przy zakupie spacerówki będzie miał ok. roczku wygodnie się tam siedziało i żeby nie był poskładany jak nie wiem co..
- I druga najważniejsza rzecz, żeby posiadał duuuuuuży koszyk na zakupy z łatwym dostępem do niego;

Póki co moim faworytem był wózek Espiro Magic 4, z obecnego wózka Espiro jestem zadowolona, na temat Magic'a przeczytałam wiele opini tych złych i tych dobrych z przewagą dobrych i był by idealny gdyby nie to że.. No właśnie, że posiada bardzo mały koszyk na zakupy do którego trudno się w ogóle dostać.. Często spacery z małym wykorzystuje również do robienia zakupów, w obecnym GTX koszyk też nie jest gigantycznych rozmiarów ale jednak jest nie za mały i łatwo się do niego dostać..
Cena nie jest aż tak bardzo istotna także czekam na wszystkie opienie doświadczonych mamusiek :)
Pozdrawiam ;))
PS. Jeśli źle umieściłam wątek, proszę o przekierowanie..

Spacerówka IDEALNA?

10 wrz 2012 - 14:23:53

Duże wymagnia:) nie wiem może spacerówka firmy baby active? Ona nie jest ciężka, ma fajne koła skrętne i dość pojemny koszyk:)

Spacerówka IDEALNA?

10 wrz 2012 - 14:29:01

albo chcesz mieć fajny, wygodny wózek albo małą, rozkładaną spacerówkę.
ja miałam dla syna dwa wózki. jeden z dużymi kołami, bardzo wygodny dla dziecka na spacery dłuższe a drugi wózek to mała, szybko składana spacerówka, którą mogłam wrzucić na szybciocha do samochodu. nie da się niestety połączyć w jeden wózek Twoich wymagań.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mamy pomocy:)