Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odebranie praw rodzicielskich

29 sie 2012 - 22:05:25

NIe wiem czy w dobrym miejscu umiescilam watek jak nie to prosze o przeniesieni.
Mam 4 letnia coreczke od dwoch lat nie jestem z jej ojcem a on od tego czasu byl u niej ze 4 razy na poczatku po naszym roztaniu 3 razy po godzinie pozniej przez poltora roku cisza zero zainteresowania nia.Dopiero teraz w czerwcu przypomnial sobie o corce ale byl u niej tylko raz na godzin i znowu cisz kontak sie urwal.Dodam ze nie placi alimentow.CHciala bym mu zabrac prawa do niej i sama decydowac o jej zyciu.Obawiam sie ze on kiedys moze ja posadzic o alimenty gdyz to jest typ lenia ciezko mu o prace a lubi zaciagac dlugi u ludzi i ich nie splacac nie chce zeby miala przez niego w przyszlosci problemy.Chciala bym tez corce zmienic nazwisko na moje...Poradzcie jak to zrobic jak sie za to zabrac jak napisac pozew i co w uzasadnieniu i jak to z tym nazwiskiem zrobic ???

Odebranie praw rodzicielskich

29 sie 2012 - 22:50:45

wybierz się do radcy prawnego możesz pomoc uzyskać za darmo choc by w pomocy społecznej. odebranie praw rodzicielskich nie jest prosta sprawa, ale możesz się starać również o ich ograniczenie

Odebranie praw rodzicielskich

30 sie 2012 - 00:28:11

Niestety mam dla Ciebie złe wieści. Pozbawienie władzy rodzicielskiej nie chroni dziecka przed przyszłym pozwem ze strony rodzica. Znane są przypadki pozwów od rodziców, którzy oddali dzieci do domu dziecka. Jest tak ponieważ delikwent udając się do Mopsu musi podać dane najbliższych członków rodziny. Wtedy Mops pomaga (przymusza) delikwenta do złożenia pozwu i w wielu przypadkach są zasądzane alimenty na rzecz ludzi, którzy nigdy nie zajmowali się swoimi dziećmi! Jak napisać pozew to znajdziesz na necie wzory.

Odebranie praw rodzicielskich

30 sie 2012 - 01:23:38

I w pomocy spolecznej udziela mi za darmo porady bo na radce prawnego mnie nie stac a miekszam w wiosce i daleko mam do duzego mista gdzie sa darmowe porady prawne...Ale jak mu zabiora prawa do niej to on i tak bedzie mogl sie kiedys strac o alimenty od niej??Takie to dziwne:( Wiem ze znajde na necie pozwy ale nie wiem co napisac we wnisku...Nie wiem czy musze tam napisac dni odwiedzin czy tego wogole nie musze tam umieszczac??I jak to zrobic ze zmiana nazwiska??
Nikt mi nie poradzi i nie poomoze??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-01 00:45 przez Alex107.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czym usunąć zaschniętą kroplę super glue?