Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mamusie pomocy

16 lip 2012 - 21:13:44

Droge mamusie poradźcie jak mam usunac plamki (chyba po muchach) na ubrankach... otóż wyniosłam pranie na podwórko i jak wyschło zauważyłam maluskie zółtawe kropeczki... mysle ze to po muchach... tak mnie drażnia, pomimo, ze niezbyt je widac... macie jakies pomysly... probowalam ariel odplamiacz... ale brak efektu:(((

Mamusie pomocy

16 lip 2012 - 21:16:45

Kurde ja własnie każdą plamke arielem traktuje i zawsze schodzi, spróbuj uprac jeszcze raz w proszku dla dorosłych, moze namocz w cieplejszej wodzie...chyba ze te małe kropeczki to zaczątki pleśni ( ja kiedyś trzymałam ubranka w piwnicy i pozniej jak przyniosłam to własnie cos takiego było na nich i nie dało sie tego doprac)

Mamusie pomocy

16 lip 2012 - 21:29:58

sprobuj vanish odplamiacz w zelu u mnie wszystko nim puszcza

Mamusie pomocy

16 lip 2012 - 21:43:06

nie nie to nie plesn to ewidentne muchy...siedzialy...

Mamusie pomocy

16 lip 2012 - 22:56:01

Polecam pastę do plam firmy EURONA CERNY(tylko na zamówienie z katalogów) schodzi wszystko! nawet tłuste wprane plamy ! Chemia tej firmy nie posiada chloru i fosforanów są wpełni bezpieczne dla tkanin jak i dla nas...

Mamusie pomocy

14 mar 2013 - 21:47:22

Polecam odplamiacze w spreyu do dywanów i tapicerki:) W tesco za 5zł za 300ml :)
Albo np do garnka wlozyc wszystko,zasypac proszkiem "dla dorosłych" ,można wrzucić troszkę vanisha w proszku-saszetkę mozna kupic jedną jakos za 2 zł i podpalić gaz :)
Po zagotowaniu odczekac jeszcze z 5minut,po czym wyłączyć,zostawić np na 3godziny i wlozyć jeszcze raz do pralki i wyprać.
Zejdzie wszystko.
Ja tak robie jak bodziaki w praniu w 60 ani w 90 stopniach nie chcą odpuścić. I w tedy mam śnieżnobiałe:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-14 21:47 przez czarna1609.

Mamusie pomocy

22 kwi 2013 - 22:51:22

Ja zamiast odplamiaczy zapieram szarym mydłem z dodatkiem płynu do zmywania i i zostawiam tak na pół godziny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zaporojektujecie Mi pokój?