Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pytanie techniczne - prośba o pomoc!

03 lip 2012 - 23:41:51

Witajcie, Mamy,
piszę w kąciku "Zaradnej Mamy", bo może któraś mi pomoże - od dłuższego czasu ostatnio mam problem z wystawianiem rzeczy. Za każdym razem, gdy chcę coś wystawić, to nie mam opcji "Chcę sprzedać"/ "Chcę wymienić", z dodawaniem zdjęć (brak wyświetlenia załądowanego zdjęcia) oraz po załadowaniu zdjęcia automatycznie wyskakuje komunikat:

Program Internet Explorer przestał działać. Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie. Zamknij program. Na skutek problemu strona Web została zamknięta i ponownie uruchomiona.


Ja nie jestem zaradna, jak widać, więc proszę o pomoc!!!

pytanie techniczne - prośba o pomoc!

04 lip 2012 - 00:02:59

Witam ! :)

Miałam dokładnie to samo, sporo czasu się tak męczyłam, nawet czyszczenie historii co dnia nie pomagało ... :(
Teraz do potrzeb szafkowych korzystam z przeglądarki Google Chrome i jak ręką odjął ... :)))
Zatem może warto spróbować, powodzenia życzę ! :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-04 00:04 przez misiu190208.

pytanie techniczne - prośba o pomoc!

04 lip 2012 - 00:10:40

równiez radze spróbowac na innej przegladarce internetowej - ja moge wystawiac tylko na Opera..

pytanie techniczne - prośba o pomoc!

04 lip 2012 - 07:43:13

zmień przzeglądarkę taż miałam Explorer i był ten sam prpblem nic nie mozna było zrobić w tej chwili mam Mozilla Firefox i problem sie skończył

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

pytanie techniczne - prośba o pomoc!

04 lip 2012 - 07:44:30

Spróbuj zmienić przeglądarkę.Mi na Operze wszystko działa

pytanie techniczne - prośba o pomoc!

04 lip 2012 - 09:02:34

Dzięki, dziewczyny, za podpowiedź - spróbuję tak zrobić, ale dziwne, bo do tej pory działało bez zarzutu, tylko ostatnio coś mi zaczęło szwankować

pytanie techniczne - prośba o pomoc!

14 mar 2013 - 21:43:57

Ja mam google chrom i nic takiego nigdy u mnie nie mialo miejsca

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mamusie pomocy