Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Sypialnia tapeta

49 minut temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

Działaność gospodarcza

31 maj 2012 - 09:46:46

Chciałam bym się was zapytac jaka byście jakbyscie miały odpowiednia ilość gotówki to jaka byście załozyli działanośc gospodarcza czego by dotyczyła?

zweryfikowana
Posty: 303
Ostrzeżenia: 1/5

Działaność gospodarcza

31 maj 2012 - 09:50:51

Przecież są różne dofinansowania dla nowych powstających firm.
Ja we wrześniu zakładam z chłopakiem firmę budowlaną :)

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

Działaność gospodarcza

31 maj 2012 - 09:58:50

to wiem ale nie mam zabardzo pomysłu na firme spozywka nie bo hipermarkety miazdza rynek

zweryfikowana
Posty: 541
Ostrzeżenia: 2/5

Działaność gospodarcza

31 maj 2012 - 10:01:47

Myślę,że jeżeli ktoś ma pomysł na działalność raczej nim się nie podzieli aby nie robić sobie konkurencji i tu wcale nie chodzi o samolubstwo, tu chodzi o utrzymanie rodziny z czym jest niestety co raz ciężej :/

Działaność gospodarcza

31 maj 2012 - 10:14:46

Potwierdzam słowa anxa20. Nikt Ci nie zdradzi swoich pomysłów. A jeżeli nie masz swojego to nie ma się co porywać z motyką na księżyc...

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

Działaność gospodarcza

31 maj 2012 - 10:20:22

niechodzi o wasze pomysly tylko ogólnie jakie znacie

Działaność gospodarcza

31 maj 2012 - 11:42:32

wystarczy wejść gdzie trzeba i poczytać

http://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_Klasyfikacja_Działalności

Działaność gospodarcza

31 maj 2012 - 12:29:39

Ja na twoim miejscu nie zadawałabym pytania jakie firmy znacie.....tylko powinnaś sobie zadać pytanie co lubisz robić najbardziej, co robisz z pasją, co ci sprawia przyjemność. Uwazam że to jest podstawa, robić to co się lubi....

Działaność gospodarcza

31 maj 2012 - 12:37:21

80doti ma rację, ponadto musisz zbadać rynek lokalny i zobaczyć czego aktualnie brakuje, np. jeśli działalność jest na nowym osiedlu w którym mieszka ok. 80% młodych rodzin to można otworzyć salę zabaw lub sklep dziecięcy, jeśli to stare osiedle i np. dużo jest babci i dziadków to można otworzyć np. sklep medyczny. Jeśli chcesz otworzyć coś "uniwersalnego" to może być to np. sklep z upominkami i rzeczami do domu :)

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Działaność gospodarcza

10 gru 2013 - 19:24:35

Ja mam wolne trochę pieniędzy i myślałam o założeniu firmy sprzątającej ale w ostatniej chwili się rozmyśliłam. Znalazłam ciekawą ofertę domu maklerskiego na http://www.mdm.pl/ i mam zamiar powierzyć im te pieniądze. Niech trochę na siebie zarobią a ja przez ten czas zastanowię się co z nimi zrobić

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Strój kąpielowy