Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ubezpieczenie dziecka

22 maj 2012 - 14:38:22

Hej dziewczyny.
W lipcu chciałam polecieć ze swoją małą na 2 tyg wakacji do mojej matki do Holandii.
Mała będzie miała ok 10 miesięcy.
Zastanawiam się nad ubezpieczeniem jej w jakiejś firmie ubezpieczeniowej i nie wiem gdzie, co wykupić?? Czy np same ubezpieczenie od KL czy coś innego lub coś dodatkowo?? Chcę ją ubezpieczyć tylko na te 2 tyg pobytu za granicą w razie "W" bo jak to bywa z dziećmi- nigdy nie wiadomo.
Czy ubezpieczałyście gdzieś dzieciaczki jak wyjeżdżałyście?? Gdzie?? Jaki pakiet lub jakie ubezpieczenie?? Jaki koszt???
Jeszcze jedno, Czy EKUZ jest potrzebny?? Czy pokrywa jakiekolwiek koszty czy to tylko pic na wodę????

PS:

I jak zrobić zdjęcie do paszportu takiemu maluchowi?? Robiłyście same czy u fotografa?? Co jest lepsze paszport czy dowód??

Ubezpieczenie dziecka

22 maj 2012 - 14:54:36

My mamy paszport- zdjęcie zrobiła Pani fotograf, mój synek miał ok 10 m-cy jak wyrobiliśmy paszport, siedział na moich kolankach a Pani fotograf zabawiała świecącą zabawką i pstrykała zdjęcia :)

EKUZ- działa, moja firma wysyłała pracowników do Belgii i jeździliśmy wyrabiać EKUZ, w przypadku zachorowania pracownik szedł do lekarza, placił i zbierał rachunki- po czym NFZ zwracał kasiorkę, ale to było 4 lata temu więc dopytaj :)

Ubezpieczenie dziecka

22 maj 2012 - 15:41:40

A EKUZ wydają od ręki?? Kiedy najlepiej złożyć o niego wniosek??
Gdzie dodatkowo ubezpieczyć dziecko PZU, WARTA, AXA ??????
Wolę zapłacić jakieś pieniądze tutaj za ubezpieczenie niż tam od kilkuset do kilku tysięcy euro gdyby coś się stało :)Tfu, Tfu..
Nikt więcej się nie wypowie?? Potrzebuję opinii co do ubezpieczeń, gdzie, jakie itd...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-22 23:50 przez dorotka00000.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wózek spacerowy - naprawa