Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Sklep internetowy

18 minut temu

Biznes

22 minut temu

tabernakula sklep

41 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Witam Was Moje Drogie:)

Chcialabym Wam zaproponować, mam nadzieję bardzo ciekawą rzecz.
Oferta jest skierowana do wszystkich zdolnych kobitek;)

Mam taki projekt w głowie, który polegałby zebraniu kilku zdolnych Kobiet z umiejętnościami do tworzenia różnych ozdób dla dzieci i jednoczesnym prowadzeniu wspólnego bloga:)

Może napiszę coś o sobie:) Jestem mamusią Laurci, 12msc córeczki:) Mieszkam w Słupsku.
Rękodziełem zajmuje się od jakiegoś czasu ale ręce wiecznie mogłabym mieć czymś zajęte:) Ostatnio zrobiłam kilka ozdób do włosów dla mojej Laurci.

Tu możecie podziwiać:

https://picasaweb.google.com/117358616820924663058/HandMadeOzdobyDoWOsowDlaDzieci



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-28 17:25 przez LilyRoseMelody.

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

jesli nie jesteś zainteresowana to proszę nie wchodź:) i nie pisz takich rzeczy...

zweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

A napisz dokładnie o co chodzi tzn czy to ma być tylko na zasadzie prowadzenia bloga o "robótkowaniu". Napisz coś więcej o tym. Rękodziełem zajmuję się 6 lat.

LilyRoseMelody
śliczne są te kwiatowe spineczki



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-31 20:07 przez mgnienie3.

Bardzo fajny pomysł, też chciałabym tworzyć takie rzeczy, nawet mam już pewne pomysły. Ale myślałam raczej o sprzedaży, nie o blogu.

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny cieszę sie, że jesteście zaineteresowane:)

W zamierzeniu oczywiście chodziłoby o sprzedaż:))) I o zarabianie:) A wiem, że bloga można bardzo łatwo założyć i z prowadzeniem jego nie ma problemu.
Jeżeli natomiast chodzi o sklep jest to juz znacznie więcej pracy.

Wyobrażam sobie to tak, że jest Nas kilka i poprostu wykonując w domu różne ozdoby, robimy zdjęcie i wrzucamy na bloga. Przy okazji możnaby tworzyć instrukcje DIY krok po krodu. Trochę się tym interesuje, a internet mam przejrzany wzdłuż i wszeż:D
I właśnie zauważyłam, że często jak już jest jakiś fajniejszy sklep to wszystkie produkty są na jedno kopyto - bardzo do siebie podobne. W moim zamierzeniu tym byśmy się wyrożniały - rożnorodnością:)
dodalam w pierwszym poście adres, pod którym możecie zobaczyc moich kilka rękodzieł:)
dodalam w pierwszym poście adres, pod którym możecie zobaczyc moich kilka rękodzieł:)
dodalam w pierwszym poście adres, pod którym możecie zobaczyc moich kilka dzieł:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-28 17:28 przez LilyRoseMelody.

Pomysł rewelacja - jak coś ja się dołączam
Mam wprawę w robótkach na szydełku :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

magiczna gabka czy ktos stosowal ?