Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Witam Was Moje Drogie:)

Chcialabym Wam zaproponować, mam nadzieję bardzo ciekawą rzecz.
Oferta jest skierowana do wszystkich zdolnych kobitek;)

Mam taki projekt w głowie, który polegałby zebraniu kilku zdolnych Kobiet z umiejętnościami do tworzenia różnych ozdób dla dzieci i jednoczesnym prowadzeniu wspólnego bloga:)

Może napiszę coś o sobie:) Jestem mamusią Laurci, 12msc córeczki:) Mieszkam w Słupsku.
Rękodziełem zajmuje się od jakiegoś czasu ale ręce wiecznie mogłabym mieć czymś zajęte:) Ostatnio zrobiłam kilka ozdób do włosów dla mojej Laurci.

Tu możecie podziwiać:

https://picasaweb.google.com/117358616820924663058/HandMadeOzdobyDoWOsowDlaDzieci



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-28 17:25 przez LilyRoseMelody.

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

jesli nie jesteś zainteresowana to proszę nie wchodź:) i nie pisz takich rzeczy...

zweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

A napisz dokładnie o co chodzi tzn czy to ma być tylko na zasadzie prowadzenia bloga o "robótkowaniu". Napisz coś więcej o tym. Rękodziełem zajmuję się 6 lat.

LilyRoseMelody
śliczne są te kwiatowe spineczki



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-31 20:07 przez mgnienie3.

Bardzo fajny pomysł, też chciałabym tworzyć takie rzeczy, nawet mam już pewne pomysły. Ale myślałam raczej o sprzedaży, nie o blogu.

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny cieszę sie, że jesteście zaineteresowane:)

W zamierzeniu oczywiście chodziłoby o sprzedaż:))) I o zarabianie:) A wiem, że bloga można bardzo łatwo założyć i z prowadzeniem jego nie ma problemu.
Jeżeli natomiast chodzi o sklep jest to juz znacznie więcej pracy.

Wyobrażam sobie to tak, że jest Nas kilka i poprostu wykonując w domu różne ozdoby, robimy zdjęcie i wrzucamy na bloga. Przy okazji możnaby tworzyć instrukcje DIY krok po krodu. Trochę się tym interesuje, a internet mam przejrzany wzdłuż i wszeż:D
I właśnie zauważyłam, że często jak już jest jakiś fajniejszy sklep to wszystkie produkty są na jedno kopyto - bardzo do siebie podobne. W moim zamierzeniu tym byśmy się wyrożniały - rożnorodnością:)
dodalam w pierwszym poście adres, pod którym możecie zobaczyc moich kilka rękodzieł:)
dodalam w pierwszym poście adres, pod którym możecie zobaczyc moich kilka rękodzieł:)
dodalam w pierwszym poście adres, pod którym możecie zobaczyc moich kilka dzieł:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-28 17:28 przez LilyRoseMelody.

Pomysł rewelacja - jak coś ja się dołączam
Mam wprawę w robótkach na szydełku :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

magiczna gabka czy ktos stosowal ?