Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie wiem czy tylko ja mam ten problem, ale jak chce wylansować mój profil na szafce, to wyskakuje mi błąd. Najpierw mogę wpisać tekst, który ma się wyświetlać. Później jak wybieram formę zapłaty, to wyskakuje błąd.
Udało mi się wypromować moją szafkę na jeden dzień smsem, <krypto reklama?-moderator>. Błagam pomocy? Może po prostu robię coś źle?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-14 19:26 przez moderator.

Witam ja równiez wczoraj przelałam 5zł na konto aby promowac mój profil, ,pieniazki doszły bo dostałam e-mailodokonanej wpłacie , i ze do max 5min bedzie wyswietlone moje promowanie , no ale niestety do dzisiaj się nie wyswietla

Bo to chyba jakas bzdura!!! Mi co chwile pokazuje sie jakis błąd na stronie. Az sie nie chce wchodzic kolejny raz...Podrawiam

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

taria21 szczerze powiem że nie mam pojęcia o co może chodzić w Twoim problemie bo ja nigdy takiego nie miałam zawsze płaciłam i wszystko było OK ale może teraz jakieś błędy się wkradły na stronę bo muszę Ci powiedzieć, że wchodząc na Twój profil wyskakuje info, że podany profil nie istnieje lub został zablokowany :/

no to bardzo dziwne ja sama umiem zalogowac się na własny profil ale jak chce juz wejs na profil osoby która sie promuje równiez wyskakuje błąd. NIC POPROSTU POZOTAŁO USUWAĆ KONTA

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mąż materialista - jak na niego wpłynąć?