Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

srebrna biżuteria

25 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki rozmiar na 17miesięcy?

27 wrz 2012 - 13:34:16

najlepiej jakby kurteczka byla dłuższa o 2 cm, ja niekiedy dla synka kupuje ciuszki 92 a czesem 98 sa nawet dobre,rozmiar rozmiarkowi jest nie równy.
Trzeba porównywać wymiarki.

Cytat
zanetkaaa426
Cytat
karotka18
mój synek ma 11 mięcy i nosi rozmiar 98.
Za bucikami jeszcze sie nie rozglądałam bo jeszcze n ie chodzi na tyle stabilnie zeby je nosic

O kurcze jaki duży chłopczyk :) Ale to chyba jakieś zaniżone ciuszki,albo rośnie nam mały grubasek :)
b szcezrze mówiąc dziecku aż tak szybko kości nie rosną,bardziej bym powiedziala ze max 86.
Mój Kubuś jest naprawdę dużym dzieckiem,ale jak mial rok nosil ciuszki 80/86 max.
Teraz ma 22miesiące i nosi 92 z H&M a ze zwykłych sklepów 98



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-27 13:41 przez czarna1609.

Jaki rozmiar na 17miesięcy?

27 wrz 2012 - 14:06:57

mój synek jest wysoki i szczupły.ma 20 mcy i od jakiś ok pol roku nosi rozmiar 92.ale kazda firma to inna rozmiarówka.teraz mając 20 mcy np z h&m wchodzi jeszcze często w rozm 86,z 5.10.15 kupiłam mu ostatnio jedną bluze na 98 a drugą na 104.ze smyka nosi 92-98.
polecam spodnie z guzikami i tasiemka w środku można dopasowac sobie do dziecka(ja przewaznie musze ścisnąc je troche zeby mu z tyłka nie spadly ;) ).
ja kupując cos na szafce lub na allegro zawsze pytam o wymiary w cm,bo inaczej nie dam rady jest zbuyt duza rozbieznosc między firmami w rozmiarowkach.
nozke ma w tej chwili 15cm więc buciki kupuje (i tu tez rozbieznosc jest numerow między firmami)rozmiar 24 lub 25 (tak zeby mialy wkladke 15,7-16cm.
osobiscie wole kupic ciut większy ciuch,bo rękawek zawsze mozna podwinac a i starczy na dłużej ;) a teraz jesienia czy zimą to ciut dłuższa np bluza jest nawet lepsza bo zakryje całe plecki i pupe.

Jaki rozmiar na 17miesięcy?

27 wrz 2012 - 14:07:46

Co ma grubość do tego? Raczej ważne są długości rąk i nóg ;)

Mojego syna kolega jest dwa lata młodszy, a ciuchy nosi o dwa rozmiary większe ;) Różnie to bywa z tymi dziećmi ;)

Jaki rozmiar na 17miesięcy?

27 wrz 2012 - 14:14:06

Cytat
anxa20
Moja Karoli ma 13 mies. i rozmiar 86 jest już na styk :D ale to przez pękaty brzuszek :)

MOJA TEZ MA 13 M-CY ale bluzeczki ma rózne nawet rozm 74 się znalazł i jest dobry
to wszystko zależy od producenta
a buciki hmm sama nie wiem ale wydaje mi się że 20/21 bo 22 sa zzaduże

ciekawe czy kombinezon który kupiłam na zime bedzie dobry mam nadzieję że tak a jest na 86

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozmiar butka