Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ile na ciuszki dla dzieci???

21 lut 2012 - 10:17:44

Dużo, dużo, dużo za dużo. Kwoty nie podam bo pewnie nikt nie uwierzy, dodam tylko tyle, że ubieram dwójkę. Rekord to zakupy na zimę w next 2500, ale to było już wszystko, kurtki, buty, czapki i pozostała odzież:) Teraz stopuję, postanowiłam, że w marcu nie kupię ani jednej rzeczy.

ile na ciuszki dla dzieci???

21 lut 2012 - 10:20:27

2500? niezle. to chyba od Prady kupujesz hehehe

ja niewiele wydaje. w poniedzialek wydalam az 40zl :D

ile na ciuszki dla dzieci???

21 lut 2012 - 10:26:32

Cytat
stokrotka170
2500? niezle. to chyba od Prady kupujesz hehehe

ja niewiele wydaje. w poniedzialek wydalam az 40zl :D


Kto zna ceny next ten wie, że to wcale nie jest tak dużo. Dwie kurtki w tym dla syna młodzieżówka - to już jest prawie 500 złotych:) Pocieszeniem jest to, że po sprzedaży ubrań z poprzedniej zimy prawie się zwróciło:)

ile na ciuszki dla dzieci???

21 lut 2012 - 16:43:21

Cytat
luna11
Cytat
stokrotka170
2500? niezle. to chyba od Prady kupujesz hehehe

ja niewiele wydaje. w poniedzialek wydalam az 40zl :D


Kto zna ceny next ten wie, że to wcale nie jest tak dużo. Dwie kurtki w tym dla syna młodzieżówka - to już jest prawie 500 złotych:) Pocieszeniem jest to, że po sprzedaży ubrań z poprzedniej zimy prawie się zwróciło:)


Dlatego ja kupuje używane :)

ile na ciuszki dla dzieci???

21 lut 2012 - 17:01:55

Cytat
stokrotka170
Cytat
luna11
Cytat
stokrotka170
2500? niezle. to chyba od Prady kupujesz hehehe

ja niewiele wydaje. w poniedzialek wydalam az 40zl :D


Kto zna ceny next ten wie, że to wcale nie jest tak dużo. Dwie kurtki w tym dla syna młodzieżówka - to już jest prawie 500 złotych:) Pocieszeniem jest to, że po sprzedaży ubrań z poprzedniej zimy prawie się zwróciło:)


Dlatego ja kupuje używane :)

ja już teraz też:)
ostatnio zanim wszystkie ubranka do mnie dotarły to na all już można było znaleźć używane:(

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

ile na ciuszki dla dzieci???

11 mar 2012 - 16:52:45

Przecież mozemy korzystac z wyprzedaży, promocji. Zwłaszcza jesli chcemy kupować w internecie to spokojnie mozemy znalezc naprawde fajne rzeczy w niskich cenach. Sprawdzcie sobie chociazby ceny oryginalnych ciuszków dla dzieci w tym sklepie www.mivo.sklep.pl

ile na ciuszki dla dzieci???

11 mar 2012 - 16:57:38

Cytat
jednaona
Cytat
CHRUPEK
Jak mawia mój znajomy im mniej wiesz tym dłużej żyjesz tak więc staram się nie liczyć bo chciałabym jeszcze pożyć.

Oj, swiete slowa, podpisuje sie dwoma raczkami pod slowami Chrupek:D
jednym slowem sporo:/


my tez wydajemy duzo za duzo ale tyle jest ciuszkow dla dziewczynek pieknych ze nie moge sie oprzec eh... ale troszke sie nam zwraca bo co corcia nie zniszczy to wystawiam w zestawach i sprzedaje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-11 16:59 przez natalia-valentino.

ile na ciuszki dla dzieci???

27 wrz 2012 - 11:12:22

Rozsądnie. Nie kupuję tego co popadnie. Zobaczcie - https://www.kolorowemarzenia.pl/ Spróbujcie znaleźć np. odzież dla dzieci MMDadak gdzieś taniej niż tam. Jesteście w stanie? No właśnie - dlatego przed jakimikolwiek zakupami radzę robić porównania. Tutaj przeceny bywają nawet po 80%.

ile na ciuszki dla dzieci???

27 wrz 2012 - 11:17:39

czasem lumpex ale bywam tam sporadycznie, a tak to allergo i szafka uzywane generalnie szkoda mi kasy na nowe, a jak juz nowe to zazwyczaj na wyprzedazach lub w biedronce czy lidlu bo tam czasem sa super rzeczy w przystępnych cenach. a kwota - roznie czasem w mcu nie kupie nic w innym wydam i z 300zł.... dzis wydalam w lidlu 120zł na kurtke zimową, bluze polarowa, jeansy i dupak slicznuch bluzeczek wiec sie oplacalo! a wszystko sliczne :)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

ile na ciuszki dla dzieci???

07 maj 2013 - 11:17:56

Angelo - korzystam z tego sklepu ze względu na świetne promocje jakie organizują dla ciuchów MMDadak. Nie widziałam aby jakiekolwiek inny sklep dawał takie ceny w ramach promocji. Oni potrafią przeceniać po 80% i to nie kilka lat po sezonie!

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

ile na ciuszki dla dzieci???

06 sie 2013 - 10:54:54

Ja kupuję ciuchy dla dzieci przez internet. Zwykle nie mam czasu, żeby chodzić po sklepach, więc wolę przejrzeć sieć w poszukiwaniu ubranek. W sieci można znaleźć bardzo fajną i tanią odzież dla dzieci.

ile na ciuszki dla dzieci???

06 sie 2013 - 11:14:05

Cytat
angelo
Rozsądnie. Nie kupuję tego co popadnie. Zobaczcie - https://www.kolorowemarzenia.pl/ Spróbujcie znaleźć np. odzież dla dzieci MMDadak gdzieś taniej niż tam. Jesteście w stanie? No właśnie - dlatego przed jakimikolwiek zakupami radzę robić porównania. Tutaj przeceny bywają nawet po 80%.
Aż weszłam na tę stronę z ciekawości. Musicie być bardzo majętne że wydajecie np. 37 zł na bluzeczkę dla niemowlaka... A nie... sorry, zapomniałam że to spam.


W Polsce kupowałam w lumpeksach, czasem coś na wyprzedaży, wydawałam miesięcznie jakieś 30 zł + buty. Teraz kupuję w Primarku albo TkMaxx, czasem coś mi się trafi np. w Next, Tesco albo szmateksie, łącznie wychodzi pewnie jakieś 30 funtów miesięcznie (150 zł).

ile na ciuszki dla dzieci???

06 sie 2013 - 11:32:30

Cytat
luna11
Dużo, dużo, dużo za dużo. Kwoty nie podam bo pewnie nikt nie uwierzy, dodam tylko tyle, że ubieram dwójkę. Rekord to zakupy na zimę w next 2500, ale to było już wszystko, kurtki, buty, czapki i pozostała odzież:) Teraz stopuję, postanowiłam, że w marcu nie kupię ani jednej rzeczy.

Kiedyś też tyle wydawałam i to na jedno dziecko.
Mój rekord w jednym miesiącu to prawie 3000zł na zakupy w H&M i NEXT.

Teraz nie mogę sobie na to pozwolić,kupuję głównie w SH i na All:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki rozmiar na 17miesięcy?