Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ile na ciuszki dla dzieci???

16 lut 2012 - 15:07:41

Hej:)W tym watku chciałabym was zapytać kochane mamusie,ile wydajecie na ciuszki dla swoich dzieci???Czy kupujecie wyłącznie na szafce i allegro czy w normalnych sklepachnp:H&M???Jakie są wasze miesięczne wydatki na ten cel???
P.s z góry proszę o nie łączenie tego wątku z innym:)

ile na ciuszki dla dzieci???

16 lut 2012 - 15:26:13

ja kupuje przede wszystkim w sh, mam taki mały, fajny gdzie wszystko wisi na wieszakach, no i po siostrzenicy dostaję:) jeśli już coś kupujemy to tak do 50zł (miesięcznie ale nie co miesiąc)jak czegoś potrzebuje... nie wliczam w to butów, bielizny, skarpetek i np kombinezonu na zimę bo to raz na jakiś czas:) więcej kupujemy np wiosną bo w zimę i tak na razie mało wychodzimy:)

ile na ciuszki dla dzieci???

16 lut 2012 - 15:43:10

Jak mawia mój znajomy im mniej wiesz tym dłużej żyjesz tak więc staram się nie liczyć bo chciałabym jeszcze pożyć.

ile na ciuszki dla dzieci???

16 lut 2012 - 15:49:07

Ja kupuje przewaznie w sklepie nowe ubranka .Uwielbiam Topolino, h&m, c&a oraz reserved i 5-10-15 ale zdarza mi sie kupic cos uzywanego na allegro lub szafce. Srednio wydaje okolo 200 zl miesiecznie ,nie wiem czy to malo czy duzo bo chetnie bym wydawala wiecej. Staram sie kupowac do przodu ciuszki w wiekszych rozmiarch ale juz za bardzo nie ma gdzie ich trzymac. Najwiecej wydalam na malego okolo 500 zl przez jeden miesiac ale wiekszosc to byly pieniadze zarobione sprzedazy malych ubranek.

ile na ciuszki dla dzieci???

16 lut 2012 - 15:54:15

dużo za dużo...
dlatego wolę nie liczyć, żeby się nie przerazić a kupuję najczęściej na all



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-16 15:57 przez alusia23.

ile na ciuszki dla dzieci???

16 lut 2012 - 15:55:31

ja również wydaje w granicach 200zł a czasem więcej to zależy czy kupuję również buty... ostatnio najczęściej kupuję w sh ale bardzo często trafiam tam na rzeczy z metkami, więc tym bardziej jestem zadowolona ..:) żeby kupić coś używanego na allegro na prawdę musi mnie coś zachwycić, bo jak se pomyślę że w sh nie wydam na przesyłkę i w jej cenie kupie jeszcze coś to odpuszczam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-16 15:57 przez aniolekkk777.

ile na ciuszki dla dzieci???

16 lut 2012 - 15:58:01

Ja nie liczę ile miesięcznie wydaję na ciuszki synka. Przede wszystkim kupuję nowe ubranka w H&M, Reserved i innych firmowych sklepach. Prawie zawsze gdy jadę na zakupy kupuję coś synkowi, nawet gdy postanowię "dzisiaj kupie coś sobie" to i tak jakiś ciuszek się znajdzie dla niego i muszę go kupić :D Najwięcej jednorazowo wydałam ok 460zł w H&M jak ubierałam młodego na zimę, do tego buty w Deichmanie za 139zł i bluza w Cubusie za 49zł, co daje razem niemałą kwotę: 648zł.

Co do używanych ciuszków- kiedyś w ogóle nie kupowałam tak owych, teraz częściej... na Allegro i Szafce, do sh nie chodzę, bo u nas nie ma fajnych!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-16 15:59 przez asiunia2706.

ile na ciuszki dla dzieci???

16 lut 2012 - 16:42:44

u nas zalezy od pory roku. jako mama dwojki szkrabow wydaje ok. 200zl na jedno dziecko miesiecznie. Bardzo duzo ubranek kupuje im babcia. Ja wole zakupy przez internet, ceny u nas w sh koszmar (30zl za rzecz mocno znoszona, nie modna?), raz w miesiacu zakupy w miescie... Na all lub szafce uwielbiasz szukac tzw. perelek....

ile na ciuszki dla dzieci???

16 lut 2012 - 16:56:37

ja wcześniej więcej kupowałam na all... ale teraz od kąt odkryłam te 3 fajne sh nie patrze na all, bo tak jak pisałam szkoda mi kasy na przesyłkę...

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

ile na ciuszki dla dzieci???

16 lut 2012 - 16:56:58

w sumie to nie licze ile wydaję. Sa miesiace, ze nie kupuje wcale ciuszków, a są takie (jak np. wyprzedazowe) gdzie wydaję 500-600zł na ciuszki. Z tym, ze kupuje na zapasa, więc później troche mniej ucieka z porfela.

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

ile na ciuszki dla dzieci???

16 lut 2012 - 17:00:01

Stanowczo za dużo :D

ile na ciuszki dla dzieci???

16 lut 2012 - 17:13:42

nie tak dużo,bo przewaznie to dostajemy :) więcej się wydaje koło sezonu zimowego



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-17 22:27 przez carine.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

ile na ciuszki dla dzieci???

16 lut 2012 - 18:06:08

Różnie.. Jak zmienia się sezon, lub dziecko zmienia rozmiar to raczej więcej,nawet do kilkuset zł, bo wiadomo kurtki, buty i td. do tanich nie należą. A tak normalnie bez specjalnych "okazji" to około 100zł miesięcznie, ubranka już teraz kupuję raczej tylko nowe, lub w idealnym stanie, bo te od rozmiaru 86w zwyż używane są już za zwyczaj podniszczone, a mój synek niedługo idzie do przedszkola i nie chciałabym aby uważano go tam za lumpa ;/ ubranka kupuję na promocjach w tesco, H&M, C&A, 5*10*15, i reserved, allegro, ostatnio też do Kaphall się przekonałam, te koło domku kupuję w Pepco lub textillu, no i czasem używane tu na szafce. W sh ostatnio nie kupuję wcale, bo to co się dzieje w Lubińskich lumpeksach to jakaś tragedia.

ile na ciuszki dla dzieci???

21 lut 2012 - 09:21:31

różnie. Najczesciej ubranka kupuje w H&M, Benettonie i Zarze takze zalezy. Jak przychodzi nowy sezon np wiosna to sporo bo i kurtka i buciki i lzejsze ciuszki. A w trakcie sezonu to to co potrzebne.

ile na ciuszki dla dzieci???

21 lut 2012 - 10:05:57

Cytat
CHRUPEK
Jak mawia mój znajomy im mniej wiesz tym dłużej żyjesz tak więc staram się nie liczyć bo chciałabym jeszcze pożyć.

Oj, swiete slowa, podpisuje sie dwoma raczkami pod slowami Chrupek:D
jednym slowem sporo:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

opiszcie jak to u was wygląda bo ja nie daje chyba rady...