Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

22 minut temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sex po porodzie :(

15 lut 2012 - 23:30:03

chyba ja tez musze dolaczyc;/// jestem po porodzie przez c.c. z bardzo wielkimi komplikacjami, mam 16 mce coreczke i rowniez nie mam wogole w doslownym tego slowa znaczeniu ochoty na seks, nie chodzi nawet tu o przemeczenie itp itd bo coreczka jest bardzo grzeczna, obowiazki domowe obowiazkami, ale po prostu w srodku nie czuje potrzeby kochania sie i z 1 str mnie to przeraza... bo jestesmy swiadomi ze mimo ze czlowiek bardzo kocha druga polowe to moze zdradzic:((
a bol czuje ogromy gdy dojdzie do zblizenia, to tez jest dyskomfortem

Sex po porodzie :(

17 lut 2012 - 09:37:08

Cytat
milena1988
a między Tobą i mężem wszystko dobrze się układa? bo czasami nie ma się ochoty jak coś wygasa albo wkrada się rutyna, wydaje mi się, że to też zależy od osoby ja na mojego męża od 2,5 roku mam cały czas wielką ochotę (mimo używania tabletek antykoncepcyjnych, które zazwyczaj zmniejszają libido), natomiast z wcześniejszym partnerem ochoty nie było przez to, że między nami się psuło, było nudno i uczucia wygasały, moje roczne dziecko budzi się kilka razy w nocy, jestem codziennie niewyspana, często odsypiam godzinkę w ciągu dnia razem z nim, ale mimo braku snu mam ochotę, naprawdę nie wiem co we mnie wstąpiło.. nigdy taka nie byłam, pozostaje mieć tylko nadzieję, że u Ciebie szybko wszystko wróci do normy :)

Właściwie może mam do niego trochę pretensje, że niewiele mi pomaga i wszystko jest na mojej głowie.. Taki typowy facet.. on jest wyłącznie od zarabiania pieniędzy.. Ale może troszkę to się zmieni gdy zacznę pracować na nowo.

Sex po porodzie :(

27 lut 2012 - 12:56:40

dolaczam sie do pań bez libido, jestem 14msc po porodzie, ale juz znam przyczyne mojego spadku libido, takze jesli i wy dalej macie z tym problem radzę przebadac się, u mnie okazalo się,ze to podwyzszona prolaktyna, niedlugo mam wizyte u endokrynologa i bedziemy zwalczac ten problem, oby z pozytywnym skutkiem bo mąż bardzo cierpi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ile na ciuszki dla dzieci???