Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sex po porodzie :(

14 lut 2012 - 11:56:43

Witam kochane.. Mam ogromny problem.. Od urodzenia mojej córeczki minęło już ponad sześć miesięcy, a ja nadal nie mam ochoty na sex. Mój partner nalega, a ja czasem odmawiam. Jestem wiecznie zmęczona.. Moja córcia ma osobliwy temperament, ponieważ w dzień zasypia dwa razy po góra 15 minut. Boję się, że ta niechęć do sexu pozostanie.. Czy ktoś borykał się z podobnym problemem?? Proszę o rady.. Będę wdzięczna..

Sex po porodzie :(

14 lut 2012 - 12:02:52

czasami po porodzi jest osłabione libido, do tego zmęczenie, szara rzeczywistość i nie zawsze idealne ciało po porodzie:) wiem o czym mówisz tez tak miałam:) kobieta nie jest że tak to brzydko ujmę prostytutką i nie zawsze "musi" chcieć rozłożyć nogi i twój partner powinien o tym wiedzieć... a zamiast nalegać by załatwił wam jakiś fajny wyjazd chociażby całodzienny bez dziecka jak jest możliwość żebyś odpoczeła i poczuła się najważniejsza tego dnia:) mój mąż to rozumie i mimo tego że pracuje to pomaga mi w domu (no ale on jest pedantem więc to lubi hehe:P), bawi się z małą żeby szybciej zasneła, moja mama mieszka blok obok więc przychodzi do młodej żebyśmy chociaż na głupie zakupy przeszli się sami za rączki :)

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Sex po porodzie :(

14 lut 2012 - 12:05:57

PastwaLosu zazdroszczę męża pedanta ::)

Sex po porodzie :(

14 lut 2012 - 12:07:23

kochajcie sie rano, albo po poludniu.

Sex po porodzie :(

14 lut 2012 - 12:08:07

oj ja te zbym takiego chciala :)
a tak nawiazujac do tematu moja corka ma 20 mies i tatalnie nie mam ochoty na seks a przy dwojce dzieci (syn ma 3lata 8mies) to nie ma co nawet myslec .szczerze to od porodu to moze 2 razy zesmy sie kochali .wiadomo jak to facet nalega ale nie bede sie rozkladac i udawac jak mi to dobrze.nie wiem moze to wypalenie ,wiadomo w domu ciagle jest cos do zrobienia.a tak na marginesie to seks nie wiem czemu sprawia mi bol a nie przyjemnosc i to tez jest powodem odrzucenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-14 12:11 przez agataama.

Sex po porodzie :(

14 lut 2012 - 12:11:15

to normalne ze teraz twoja uwaga i energiA jest skupiona na dziecku, a maluch ma 6m i potrzebuje twojej uwagi. jeszcze zachadza u ciebie zmiany hormonalne, organizm caly czas jest na wysokich obrotach . twoj partner powinien zrozumiec lub starac sie zrozumiec cala sytuacje. powinien tez troche cie odciazyc i pomagac w pracach domowych. w moim przypadku ja mezowi powiedzialam zeby sobie wybral w czym chce mi pomagac i wybral gotowanie i sprzatanie kuchni ( chodz nie zawsze mu to wychodzi , i czasem ja musze wkroczyc i doprowadzic kuchnie do ladu ;)). musicie duzo rozmawiac i ustalic zasady jakie beda panowac w waszym domu , dobrze sie zorganizowac i byc w tym systematycznym to ulawi wam zycie i bedziecie mogli miec kazde chwile wytchnenia dla siebie, bo to tez jest wazne .

Sex po porodzie :(

14 lut 2012 - 12:12:45

Cytat
cytrynowamamba
PastwaLosu zazdroszczę męża pedanta ::)

ja sobie też czasami zazdroszczę i to nie samego pedantyzmu ale ogółu bo jest cudownym człowiekiem:)

Sex po porodzie :(

14 lut 2012 - 12:14:51

Z rana podobno jest większy apetyt na seks ;) Może spróbujcie..

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

Sex po porodzie :(

14 lut 2012 - 12:15:51

mam to samo moja corka ma 3 miesiace ja unikam seksu jak ognia ! nie czuje przyjemnosci kiedys moglismy to robic codziennie teraz góra co 2 dni i to nie z mojej inicjatywy . Ja leze on odwala cała robote ;(

Sex po porodzie :(

14 lut 2012 - 12:43:24

miałam tak jakieś trzy miesiące po porodzie ale potem wróciło do normy,choć ochota już nie ta co przed

Sex po porodzie :(

14 lut 2012 - 12:52:14

to mnie teraz przeraziłyście;/ ja za dwa miesiące rodzę. A powiedz mi jak szybko wszystko ci się zagoiło? jak szybko można się w ogóle zacząć kochać po porodzie? czy gdybyś teraz mogła wybrać drugi raz to zrobiłabyś sobie cesarkę? słyszałam że może się zdarzyć że długo wszystko się goi po naturalnym porodzie, albo lekarz źle pozszywa przez co później kobieta czuje się mniej komfortowo

Sex po porodzie :(

14 lut 2012 - 12:57:26

Miałam identyczny problem. Zero ochoty na sex!!! Trwało to dosyć długo. Wydaję mi się że to zależy od tego jak kobieta przechodzi zajmowanie się dzieckiem, domem, wychowywaniem i w ogóle jak odbiera całą tą sytuację. Dużo też daje wsparcie mężczyzny. Jeśli kobieta widzi że on cały czas jest przy niej, pomaga jej to też jest inna sytuacja, bo ta ochota sama nachodzi. Druga sprawa, czy karmisz jeszcze piersią? Czytałam kiedyś że jeśli się karmi to popęd seksualny u kobiet maleje.

Sex po porodzie :(

14 lut 2012 - 13:03:22

Dziękuję za przydatne rady ;) Jeszcze karmię piersią, ale już powoli odstawiam córkę.

Sex po porodzie :(

14 lut 2012 - 13:06:28

kurcze, przez to co piszecie srednio mi sie widzi zostanie matka;/

Sex po porodzie :(

14 lut 2012 - 13:10:54

Cytat
nurhia
kurcze, przez to co piszecie srednio mi sie widzi zostanie matka;/
Nic się nie martw ,są i przyjemne tego aspekty ,zapewniam ;)

A może jesteś tak pochłonięta maleństwem ,że nie masz czasu nawet pomyśleć o przyjemnym seksie .
Na początku ,to normalna sytuacja ,ale potem trzeba sobie dostarczyć pewnego ,relaksu ,luzu bo to bardzo potrzebne .
Przypomnij sobie o przyjemności jaka wynika z seksu ,im dłużej nad tym będziesz myślała ,tym szybciej przyjdzie Ci ochota na seks ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ile na ciuszki dla dzieci???