Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sprzedawac czy wymianiac? wazne

04 lut 2012 - 19:56:25

witam.
pisze tu aby zapytac o rade. jak uwazacie czy lepiej sprzedawac swoje i dzieci ciuszki za nie wielka sume w internecie na np. all... czy jednak sprzedawac/wymianiac np. szafka.pl? bardzo bym prosila o jakies linki do stron na ktorych bardzo latwo sprzedac ciuszki lub wymianic, bo szukam i nic nie moge znalesc. z gory bardzo dziekuje o odpowiedzi:)

wypowie sie ktos???????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-04 20:18 przez ania-anulka.

sprzedawac czy wymianiac? wazne

04 lut 2012 - 21:04:22

Przecież możesz wystawiać ciuszki i na allegro i na szafka.pl - ja przynajmniej tak robię i preferuję sprzedaż aby za kilka używanych ciuszków po małej kupić Jej coś nowego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-04 21:05 przez oxygenium.

sprzedawac czy wymianiac? wazne

04 lut 2012 - 21:07:25

na all placi sie prowizje od sprzedazy,wystawianie tez kosztuje wiec jestem za szafka.pl jest jeszcze str ***



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-04 21:11 przez olusia4516.

sprzedawac czy wymianiac? wazne

04 lut 2012 - 21:16:42

Na allegro sie nie oplaca bo pobieraja zbyt wysokie prowizje nawet jak sie nic nie sprzeda.
Pozdrawiam.

sprzedawac czy wymianiac? wazne

04 lut 2012 - 21:25:05

Fakt, na allegro pobierają prowizje, ale nie oszukujmy się, tam jest łatwiej coś sprzedać niż tu na szafce. Mnie przynajmniej.

sprzedawac czy wymianiac? wazne

04 lut 2012 - 22:36:30

Cytat
celinka20
Na allegro sie nie oplaca bo pobieraja zbyt wysokie prowizje nawet jak sie nic nie sprzeda.
Pozdrawiam.
bez przesady ja za wystawienie rzeczy na allegro po dzieciach płacę prowizje 10-18gr za sztukę, ale niestety ciuszki średnio za 9zł sprzedają jedne drożej inne taniej, ale jak przeliczyłam to średnia wychodzi 8,94 więc szału nie ma ale wolę sprzedać niż mają mi leżeć w domu , bo mam ich pełno i nie mam gdzie już trzymac...

sprzedawac czy wymianiac? wazne

04 lut 2012 - 22:51:08

Ja wystawiam tylko na szafka.pl., bo podoba mi się ten portal:)

sprzedawac czy wymianiac? wazne

04 lut 2012 - 22:59:47

Podbijam jestem za szfka , Mam wrażenie że wiecej ludzi wystawia z checi zysku na alegro niz by wyzbyc sie po zalgają w szfie
ja wole sprzedać za nieduże pieniadze zawsze w kolorowej paczce i z gratisem a jak ktos mi napisze ze jest zadowolony i do mnie rwaca ma rabat
szafka.pl zdecydowanie przyjaźniejszy portal

sprzedawac czy wymianiac? wazne

05 lut 2012 - 17:11:17

Cytat
gurami72
Podbijam jestem za szfka , Mam wrażenie że wiecej ludzi wystawia z checi zysku na alegro niz by wyzbyc sie po zalgają w szfie
ja wole sprzedać za nieduże pieniadze zawsze w kolorowej paczce i z gratisem a jak ktos mi napisze ze jest zadowolony i do mnie rwaca ma rabat
szafka.pl zdecydowanie przyjaźniejszy portal



ZGADZAM SIE !!!!!

sprzedawac czy wymianiac? wazne

05 lut 2012 - 17:54:14

ja z kolei tylko wymieniam
1-liczę się z tym,że ludzie nie maja kasy,kryzys...
2-za rzecz mam rzecz
3-mam (prawie) 3 córki,więc zwykle chcę wymienić większe na mniejsze

z alegro nie korzystam,tutaj jest intymniej,kobitki dbają o ciuszki,opisują każdy szczegół,podają wymiarki,tam to bardziej hurtownia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 17:55 przez kasiazarembska.

sprzedawac czy wymianiac? wazne

05 lut 2012 - 19:18:02

Cytat
celinka20
Na allegro sie nie oplaca bo pobieraja zbyt wysokie prowizje nawet jak sie nic nie sprzeda.
Pozdrawiam.
nie sa wcale duze te prowizje za wystawienie mi zawsze pobiera 8gr za wystawienie bo teraz zmniejszyli oplaty chyba ze dodaje sie dodatkowe opcje jak cena minimalna, pogrubienie itd, wczoraj sprzedalam ubrania po synku za 425zł a chcialam tak ze 150zl prowizje za sprzedanie zaplacilam 24zł wiec allegro bardziej sie oplaca na szafce roznie bywa np mialam bluze za 5zl nie sprzedala sie na allegro poszla za 30zl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 19:20 przez iwo25.

sprzedawac czy wymianiac? wazne

10 lip 2013 - 09:50:44

Ja wystawianie na allegro sobie odpuściłam, bo na 15-cie wystawionych sprzedało mi się tylko 3! Za to na szafce jak zrobiłam teraz 4zł każda sztuka(na all podobnie było) to od wczoraj poszło z 12-ście sztuk! Tak więc preferuję szafkę! A że moja prywatna szafa już się nie domyka to nawet mi nie żal sprzedawać za grosze!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka chrzest LUBLIN!!!