Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na wakacje??

04 lut 2012 - 19:24:46

Witam kochane mamusie:))W tym wątku chciałabym zapytać,gdzie spędzacie wakacje ze swoimi pociechami?Wiem,że do wakacji jeszcze sporo czasu,ale może znacie jakieś ciekawe,wyjątkowe miejsca na letni wypoczynek?Chodzi mi równiez o place zabaw,parki rozrywki:)))Ja osobiscie uwielbiam wakacje nad Polskim morzem,szczególnie Łebę,a jakie są wasze ulubione miejsca,co możecie polecić???
Dziękuję i pozdrawiam was serdecznie:))))

Gdzie na wakacje??

04 lut 2012 - 19:39:01

Myslałam o zagranicy ale wszystkie biura naja 2,5letnie dzieci w cenie dorosłych(przynajmniej w tym co sie pytałam...wiec płacic 100% za dziecko za granice to troszke duzo dlatego pewnie jak co roku zostaje PL morze.

Gdzie na wakacje??

08 lut 2012 - 09:41:02

Witam, ja w tym roku jade do Sierakowa koło Poznania do ośrodka "KAMA". Naprawde dziewczyny mowie wam zakochałam sie w tym miejscu. Byłam w zeszlym roku tam na przyjeciu i mnie zachwycilo. Maja do zaoferowania pokoje w hotelu jak i domki wypoczynkowe, ktore jak sie dowidzialam sa całkowicie remontowane na ten sezon. Wszystko otoczone jest pieknym lasem, jest jezioro,plaża,na terenie ośrodka jest ala mała promenada gdzie sa restaruacje i normalne sklepy. Super. Takze plac dla dzieci co dla moich bylo zachwytem. Tylko zabrac ze soba grilla i wypoczywać. Nawet jesli pogoda nie dopisuje to w środku jest billard,rzutki,siłownia wszystko w cenieno i...drink bar co najlepsze ;-P no ale za drinki juz musialam placic,hehe. Takze nie ma tam jak sie nudzic. Naprawde gorąco polecam bo co najwazniejsze wcale nie maja tak drogo a pokoje piekne :) ja własnie rezerwuje bo w sezonie to masakra znalezc miejsce.

Gdzie na wakacje??

08 lut 2012 - 10:10:25

Witam:) My co roku jeździmy z dziećmi nad morze:) Dwa razy byliśmy w Sarbinowie, jest tam spokojnie i można wypocząć. W tym roku pewnie też pojedziemy nad morze, ale nie wiemy jeszcze gdzie:)

Gdzie na wakacje??

08 lut 2012 - 10:37:00

My spędzamy co roku wakacje nad polskim morzem :) Od jakiegoś czasu spodobał nam się Kołobrzeg. Znaleźliśmy bardzo fajny hotel Arka Medical SPA
nie trzeba wychodzić z hotelu żeby się rozerwać :) Na miejscu jest wszystko wielki plac zabaw, baseny (zewnętrzny i wewnętrzny) dyskoteka, sala zabaw (dziecko po 3 roku można zostawić na kilka godzin), przy wyjściu z hotelu jest od razu plaża, dużo pubów i restauracji, hotel godny polecenia :)

Gdzie na wakacje??

08 lut 2012 - 10:56:21

My zwykle jeździmy z dzieciakami za granicę. Polecam Chorwację, tanio, pogoda zapewniona i przede wszystkim pięknie. Można przy okazji zwiedzić Słowenię i Bośnię i Hercegowinę. W zeszłym roku byliśmy we Włoszech, ale tam bardzo drogo i jazda po Włoszech jest bardzo wyczerpująca, no chyba że ktoś chce jechać w jedno miejsce i tam "zacumować" na dłużej. My zrobiliśmy trzytygodniowy rajd jezioro Garda-Mediolan-Turyn-Genua-zachodnie wybrzeże(Cinque Terre,Portofino)-Toskania-Rawenna(Rimini,San Marino)-Wenecja. Bardzo podobały nam się również Egipt, Tunezja i Turcja, ale tam już tylko samolotem. Zwykle jeźdżimy z dzieciakami pod namiot, bo nie ukrywam jest taniej, a można zwiedzić kawał świata i spać można przy samym morzu ;) Nigdy nie siedzimy tyłkiem na miejscu, zawsze podróżójemy. Gdy Kasia miała pół roku spędziliśmy wakacje nad Bałtykiem, ale również z krótkimi wypadami. Jak nie było dzieciaków były też Bieszczady i kajaki na Mazurach, W tym roku chcemy odwiedzić polskie góry. Może wreszcie się uda, bo zwykle pogoda zmienia nasze plany. Najpradopodobniej Tatry, spływ Dunajcem ... szczerze ... nie wyobrażam sobie dwa razy jechać w to samo miejsce ...

Tak z ciekawości poczytałam sobie o tym Arka SPA: 850 za pokój do 4 osób ze śniadaniem, 1025 z pełnym wyżywieniem, AAA, za taką cenę to nieźle bym sobie pohulała za granicą.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-08 11:38 przez Itallly.

Gdzie na wakacje??

08 lut 2012 - 11:53:25

itally niestety teraz w PL są ceny wyższe niż za granicą ....

Wiem że mogłabym za tą cenę mieć wycieczkę do egiptu czy tunezji na 14 dni ale my jakoś przyzwyczailiśmy się do polskiego morza:)

Gdzie na wakacje??

08 lut 2012 - 12:17:31

nad Polskim morzem w Miedzywodziu ale zajedziemy tez do miedzyzdroi i na inne atrakcje

Gdzie na wakacje??

08 lut 2012 - 12:40:22

Ja bym chętnie pojechała nad polskie morze ale jak sobie pomyślę: pogoda- niewiadoma, woda w Bałtyku 17 stopni... to mnie telepie :P ale nie mówię nie! Trzy lata temu: Włochy, dwa lata temu: Egipt, rok temu: Turcja... co w tym roku nie mam pojęcia- pewnie mój mąż coś wymyśli! Chciałabym Chorwację, ale jestem wygodna i nie uśmiecha mi się jechać 15-20h.
Poza tym jak co roku wypad w świętokrzyskie- Dolina Nidy... opłaca się nam- bo za frajer :P
Na razie chcę w maju zabrać moich rodziców i pojechać do Krynicy, moja mama o tym marzy, ja byłam już 2 razy i polecam :)

Gdzie na wakacje??

08 lut 2012 - 13:09:58

Cytat
asiunia2706
Ja bym chętnie pojechała nad polskie morze ale jak sobie pomyślę: pogoda- niewiadoma, woda w Bałtyku 17 stopni... to mnie telepie :P ale nie mówię nie! Trzy lata temu: Włochy, dwa lata temu: Egipt, rok temu: Turcja... co w tym roku nie mam pojęcia- pewnie mój mąż coś wymyśli! Chciałabym Chorwację, ale jestem wygodna i nie uśmiecha mi się jechać 15-20h.
Poza tym jak co roku wypad w świętokrzyskie- Dolina Nidy... opłaca się nam- bo za frajer :P
Na razie chcę w maju zabrać moich rodziców i pojechać do Krynicy, moja mama o tym marzy, ja byłam już 2 razy i polecam :)


Powiedz mi proszę kochana,jak cenowo wyglada np:Turcja w porównaniu z polskim morzem? jest spora przepaść cenowa?A jeśli chodzi o Dolinę Nidy jakie atrakcje można tam spotkać?Z góry dziękuję i pozdrawiam:)))

Gdzie na wakacje??

10 lut 2012 - 17:59:10

a ja polecam Białe Jezioro Okuninka koło Włodawy...naprawdę jest tam czysciutka woda, biały piasek...albo to co kocham to Tatralandia (Słowacja )extra aquapark , mnóstwo zjeżdzalni, zjeżdzanie w tunelach z efektami dzwiękowymi i wietlnymi albo na pontonach, robienie wiru w basenie , robienie fali, i zabawa od rana do wieczora, szaleństwo...zależy ile dzieci maja lat.

Gdzie na wakacje??

13 lut 2012 - 13:19:45

Cytat
anja420
a ja polecam Białe Jezioro Okuninka koło Włodawy...naprawdę jest tam czysciutka woda, biały piasek...albo to co kocham to Tatralandia (Słowacja )extra aquapark , mnóstwo zjeżdzalni, zjeżdzanie w tunelach z efektami dzwiękowymi i wietlnymi albo na pontonach, robienie wiru w basenie , robienie fali, i zabawa od rana do wieczora, szaleństwo...zależy ile dzieci maja lat.


Ma Pani namiary na jakiś nie drogi nocleg w tym miejscu?

Gdzie na wakacje??

13 lut 2012 - 14:00:12

justyna9912 wszystko zależy od zasobności portfela, bo wydać dużo kasy to można wszędzie. W zeszłym roku za 7 noclegów w Turcji zapłaciliśmy ok 5100zł w opcji All Inclusive. Oczywiście wszystko zależy od hotelu i terminu, my lecieliśmy na przełomie maja i czerwca- w tym roku już jest nieco drożej (mąż już sprawdzał). Ceny? Nie wiem jakie tam ceny, bo jak masz do dyspozycji kilka restauracji i barów to nic nie kupujesz :) No chyba, że pamiątki, które targując się kupujesz za kilka zł! My może straciliśmy 200 Euro, na jakieś pierdołki, typu: pasek męża, zabawki młodego, jakiś ciuszek, chałwa, alkohol, bransoletki dla mnie, siostry, chrześnicy itd....

A co do Doliny Nidy, to jeździmy tam za frajer dokładnie do Jurkowa obok Wiślicy, pomiędzy Buskiem Zdrojem a Pińczowem, bo moja mama ma tam domek po dziadkach :D

Co do wypadów w góry, to tez często jeździmy, choćby na weekend, bo mamy "stosunkowo" blisko bo ze śląska jesteśmy :P

Gdzie na wakacje??

14 lut 2012 - 11:03:13

Cytat
asiunia2706
justyna9912 wszystko zależy od zasobności portfela, bo wydać dużo kasy to można wszędzie. W zeszłym roku za 7 noclegów w Turcji zapłaciliśmy ok 5100zł w opcji All Inclusive. Oczywiście wszystko zależy od hotelu i terminu, my lecieliśmy na przełomie maja i czerwca- w tym roku już jest nieco drożej (mąż już sprawdzał). Ceny? Nie wiem jakie tam ceny, bo jak masz do dyspozycji kilka restauracji i barów to nic nie kupujesz :) No chyba, że pamiątki, które targując się kupujesz za kilka zł! My może straciliśmy 200 Euro, na jakieś pierdołki, typu: pasek męża, zabawki młodego, jakiś ciuszek, chałwa, alkohol, bransoletki dla mnie, siostry, chrześnicy itd....

A co do Doliny Nidy, to jeździmy tam za frajer dokładnie do Jurkowa obok Wiślicy, pomiędzy Buskiem Zdrojem a Pińczowem, bo moja mama ma tam domek po dziadkach :D


Ok,już wiem wszystko:)))Dziękuję:))))
Co do wypadów w góry, to tez często jeździmy, choćby na weekend, bo mamy "stosunkowo" blisko bo ze śląska jesteśmy :P

Gdzie na wakacje??

14 lut 2012 - 11:35:28

my bylismy juz 2rok z rzedu na słowacji w tatralandii-świetne miejsce:) w tym roku jedziemy na wegry do aquaparku i na mazury..chcielismy w tym roku pojechac do egiptu ale stwierdzilismy ze synek jest jeszcze za mały(zwazajac na wode jaka tam maja to masakra..wszyscy choruja po niej) tak ze zadowolimy sie kolejny rok aquaparkiem..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sprzedawac czy wymianiac? wazne