Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na wakacje??

20 cze 2012 - 23:32:03

My w tym roku odwiedzamy Chorwację. ;) Ale będziemy też nad polskim morzem, w Kołobrzegu, bo mieszkają tam moi rodzice. ;)

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na wakacje??

02 lip 2012 - 12:02:36

na rodzinne wakacje najepsza jest moim zdaniem Jastrzębia Góra i Hotel Primavera. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Dla dziecieków mnóstwo atrakcji, a dla mam bogata oferta spa. No i plaża pod nosem. Czy można chcieć czegoś więcej ?

Gdzie na wakacje??

02 lip 2012 - 12:06:41

Jak co roku w domu bo kasy brak....

Gdzie na wakacje??

03 lip 2012 - 14:54:10

Jeśli szukacie piaszczystych plaż, ciepłego morza i zdrowego powietrza polecam wziąć pod uwagę Morze Azowskie (miasto Berdiańsk). Dużo taniej niż na Krymie, cieplejsze i zdrowsze morze.
wszystkie potrzebne informacje o mieście, morzu, możliwościach dojazdu, atrakcjach

http://azow.pl/morze-azow...czenie-w-jednym

zweryfikowana
Posty: 379
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie na wakacje??

03 lip 2012 - 16:07:34

Cytat
basiaa83
Cytat
asiulka271
A w tym roku wybieramy się do Chłapowa.

my w tym roku w lipcu też jedziemy do Chłapowa :)

Basia83-my jedziemy już w przyszłą sobotę nie mogę się doczekać,oby tylko pogoda dopisała.

Gdzie na wakacje??

03 lip 2012 - 18:05:18

Cytat
asiulka271
Cytat
basiaa83
Cytat
asiulka271
A w tym roku wybieramy się do Chłapowa.

my w tym roku w lipcu też jedziemy do Chłapowa :)

Basia83-my jedziemy już w przyszłą sobotę nie mogę się doczekać,oby tylko pogoda dopisała.

a my w tą niedzielę :) mam nadzieję że nie będzie padać :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Gdzie na wakacje??

03 lip 2012 - 19:05:30

My jesteśmy własnie w Mielenku, POLECAM!!! Cisza, spokój, prawie każdy ośrodek wyposażony jest w trampoliny i place zabaw na wysokim poziomie. Wioska składa sie w większości z nowych willijek i domków kempingowych, też same ładne, do morza trzeba iść przez lasek i to jedyny minus, bo zapewne są kleszcze no i jest troszkę komarów, ale.. powietrze świerzutkie, aż pachnie. Do Mielna jest ok 2km, 20min na piechotkę z wózkiem, a tam atrakcji bez liku. Jeśli ktoś wybiera się nad Polskie morze to polecam. Z ośrodków to królują tu nad innymi domki PLAŻOWA.COM, mają nawet wypożyczalnię zabawek i konkurencyjną cenę, my jesteśmy w BOSMANIE i też jest bardzo miło, pokoiki troszkę małe, ale za to ładnie, schludnie, czysto i obsługa bardzo... wręcz serdeczna :) Teren Willi spory, więc mały hasa jak szalony ;) Pozdrowienia z Mielenka :) Zapraszamy

Gdzie na wakacje??

12 lip 2012 - 13:09:05

wybieram się z córką 11 lat i mężem nad Bałtyk w sierpniu. Szukam towarzystwa dla córki. Może ktoś jest w podobnej sytuacji?

Gdzie na wakacje??

01 cze 2012 - 16:16:16

Witam moje drogie mojociuszanki .

Wiem , że to dopiero maj , ale ja lubię mieć wszystko zaplanowane wcześniej .

Nie lubię załatawiać wszystkiego w ostatniej chwili .

A więc do rzeczy ..

W tym roku pierwszy raz z moim mężczyzną od początku naszego związku mamy czas na wspólne wakacje . Chcielibyśmy wybrać się nad morze , ale nie mamy pomysłu jaką miejscowość chemy odwiedzić .

Może któraś z Was była jakoś specjalnie zachwycona jakąś ?

Jeśli macie jakieś swoje sprawdzone miejscowości i noclegi będę wdzięczna za informację .

Gdzie na wakacje??

01 cze 2012 - 17:54:46

W sumie my nad polskie morze jeździmy od kilkunastu lat co roku ale o zwiedzaniu nie ma mowy:) Uwielbiamy leżenie plackiem na plaży, jakieś spacerki, zachody słońca i zakupy;)

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Kołobrzeg hotel Arka Medical SPA wcale nie trzeba z niego wychodzić, jest wszystko pod ręką, sala zabaw dla dzieci,baseny,sauna,fitness,restauracje,bary,kluby,sklepy itp a przede wszystkim nie trzeba wychodzić za teren hotelu żeby wyjść na plażę:)

Maj to wcale nie za szybko my mieliśmy wczasy zarezerwowane już w styczniu.

Gdzie na wakacje??

01 cze 2012 - 18:20:51

Cytat
Motylek09
W sumie my nad polskie morze jeździmy od kilkunastu lat co roku ale o zwiedzaniu nie ma mowy:) Uwielbiamy leżenie plackiem na plaży, jakieś spacerki, zachody słońca i zakupy;)

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Kołobrzeg hotel Arka Medical SPA wcale nie trzeba z niego wychodzić, jest wszystko pod ręką, sala zabaw dla dzieci,baseny,sauna,fitness,restauracje,bary,kluby,sklepy itp a przede wszystkim nie trzeba wychodzić za teren hotelu żeby wyjść na plażę:)

Maj to wcale nie za szybko my mieliśmy wczasy zarezerwowane już w styczniu.

to po co w ogole jedziesz nad morze, przeciez to mozna robic w każdym hotelu- jedziesz na wakacje z dzieckiem tylko po to by pobawilo sie na terenie hotelu?, a gdzie frajda z morza, piasku, zwiedzania....?


ja polecam Dźwirzyno, w sezonie dosc sporo atrakcji dla dzieci, ale i poza sezonem całkiem dobrze,

Gdzie na wakacje??

01 cze 2012 - 18:37:13

Morze piasek przecież ma mówiłam że plaża jest na terenie hotelu. Jadę po to żeby odpocząć i żeby dziecko nawdychało się jodu, sala zabaw,baseny,place zabaw,kino , teatr, rejsy statkiem itp wydaje mi się że to są wystarczające atrakcje. Pozwiedzać to ja mogę np Kraków a nad morze jadę w innym celu.

zweryfikowana
Posty: 592
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie na wakacje??

01 cze 2012 - 18:38:51

polecam Kołobrzeg, albo niedaleko Rogowo, Dźwirzyno, albo Mrzeżyno :)

Gdzie na wakacje??

01 cze 2012 - 21:23:38

Potwierdzam, Kołobrzeg jest świetny! za to Rewal to dziura ze strasznie małą plażą!

Gdzie na wakacje??

01 cze 2012 - 21:41:27

A jak tam z cenami kobietki ?
W jakich granicach za nocleg ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fotelik 9-25 kg od kiedy pasy z samochodu