Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na wakacje??

14 lut 2012 - 17:58:10

Witam..Pytanie kieruje szczególnie do mam:)
Szukam hotelu,pensjonatu itp nad morzem..przystosowanego dla rodzin z dziećmi..Moze
któras z Was wraz z rodziną była w takim miejscu i poleci mi coś:) pozdr

Gdzie na wakacje??

14 lut 2012 - 18:09:16

Ja ze znajomą byłam tutaj http://pensjonatwilk.pl/ i naprawdę polecam my byliśmy na domkach jak coś moge podesłać zdjęcia orginalne

Gdzie na wakacje??

14 lut 2012 - 18:20:06

Witam
My w zeszłym roku byliśmy w Karwi z 11 letnim synem i roczną córcią Co prawda pogoda nie dopisała ale z wyboru miejsca byliśmy zadowoleni Polecam CHATKA MORSKA w KARWI przesyłam link http://www.afr.pl/wczasy/Karwia-CHATKA-MORSKA

Gdzie na wakacje??

15 lut 2012 - 21:13:56

Ja często jeżdżę nad morze do Dźwirzyna do ośrodka Geovity. Polecam przede wszystkim jedzenie i spa w którym spędziłam ostatnio wiele miłych chwil:)Co dla mnie ważne plaże w Dźwirzynie są czyste i niezbyt tłoczne.

Gdzie na wakacje??

21 lut 2012 - 09:19:58

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 17:36 przez oluszkap.

zweryfikowana
Posty: 379
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie na wakacje??

21 lut 2012 - 10:05:57

Ostatnio byliśmy w Rowach,niedaleko Ustki.
A w tym roku wybieramy się do Chłapowa.

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na wakacje??

21 lut 2012 - 10:42:20

Cytat
Itallly

Tak z ciekawości poczytałam sobie o tym Arka SPA: 850 za pokój do 4 osób ze śniadaniem, 1025 z pełnym wyżywieniem, AAA, za taką cenę to nieźle bym sobie pohulała za granicą.


Matko jakie ceny !!! To ile to trzeba zarabiać żeby na kilka dni tam wyjechać.
Za te ceny to za granicą można poszaleć :)

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie na wakacje??

29 kwi 2012 - 17:15:12

jak się wybierasz na wakacje z dzieckiem to szukaj miejsc takich jak Hotel Primavera, gdzie przewidziane są atrakcje dla najmłodszych. Będziesz miała też chwile dla siebie.

Gdzie na wakacje??

30 kwi 2012 - 08:02:44

My w tym roku jedziemy z córka ( 14miesiecy) do Włoszech-Bibione. Jest to wspaniała miejscowosc dla rodzin:) byłam tam juz 7 razy. Cenowo wochodzi tak samo jak wakacje nad polskim morzem ale w włoszech mam ten plus ze napewno bedzie pogoda i woda w morzu ciepłaa to jest wazne jesli jedzie sie z dzieckiem na wakacje:)

Gdzie na wakacje??

30 kwi 2012 - 12:24:32

Cytat
asiulka271
A w tym roku wybieramy się do Chłapowa.

my w tym roku w lipcu też jedziemy do Chłapowa :)

Gdzie na wakacje??

18 maj 2012 - 22:51:38

Ja co roku jeżdżę na Mazury a właściwie na Suwalszczyznę do Augustowa. Tam najlepiej wypoczywamy z dzieciakami. Mogę wszystkim polecić bardzo fajny hotel w Augustowie - Kompleks Hotelowy LOGOS. Jest czysty i nie drogi. Mieści się blisko rzeki przy porcie statków. Nie daleko jest do plaży a także do takiego centrum rozrywkowego Kaktusik (knajpa na świeżym powietrzu z licznymi atrakcjami dla dzieci). Naprawdę polecam

Gdzie na wakacje??

19 maj 2012 - 07:02:03

My w tym roku objazdowo troche ,ale docelowo jedziemy do Czarnogóry,zauroczyło nas to miejsce ,mam tylko nadzieję,że Majeczka zniesie podróż,bo ona nawet na trasie 25 km nie chce w foteliku siedzieć,ale damy rade,od czego są bajki i zabawki:)

Gdzie na wakacje??

19 maj 2012 - 07:33:26

Zgadzam się, że polskie morze ma swój urok ale trzeba mieć dużo szczęscia aby trafić na fajną pogodę a do tego lodowata woda :(My w tym roku jedziemy na Chorwację,polecam wszystkim :) Uwierzcie mi bardziej sie opłaca dołożyc parę złotych i wypocząc w ciepłym kraju niż marznąc nad polskim morzem. Osobiście przeraza mnie ten scisk na plazy nad naszym morzem,koc kolo koca a na kocu koc...masakra:(

Gdzie na wakacje??

19 maj 2012 - 10:08:24

Hej mamusie:)
my zazwyczaj spedzamy wakacje na mazurach chociazby z tego wzgledu, ze dawniej tam mieszkalismy.. moze nic szczegolnego, ale kocham Mazury..Ruciane, Gizycko, Mikolajki... polecam... natomiast po raz kolejny ale to juz we wrzesniu czeka nas wyjazd do Tropea praktycznie rejony Sardyni, jak dla mnie to miejsce cud swiata... teraz wybieramy sie z coreczka,bedzie miala 23mce wiec mam nadzieje ze rownie dobrze bedzie zachwycona:)Hotele sa w granicy przyzwoitej ceny:) akurat nas troche nie obowiazuja rezerwacja itp , ale polecam szczerze:) dla przykladu pokazuje zdjecia:))

dla zainteresowanych na priv moge podac stronke siostry:) w celu zerkniecia jaka ma oferte.. biuro w Tropea jednak sie miesci

Gdzie na wakacje??

11 cze 2012 - 11:48:45

Ja ostatnio oglądając zdjęcia na facebook'u Głęboczka zachwyciłam się tym miejscem. w tym roku mogłabym tam pojechać na wakacje. Niesamowite krajobrazy, winorośle, kapiele w winie, spłyhwy kajakowe i spa :) Czego chcieć więcej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ile na ciuszki dla dzieci???